Главная Блог ... Новости Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус под...

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1448

Отключить рекламу
 - tn1_golova_dergavnoi_fiskalnoi_slugbi_podav_u_vidstavku_i_km_ukraini_ii_priynyav_55104635d0a41.jpg

Відсторонений 24 лютого 2015р. від виконання своїх обов‘язків Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України подав у відставку, яка була відразу прийнята.

З приводу майбутнього керівника ДФС України прем‘єр – міністр Арсеній Яценюк заявив наступне: «Я доручаю міністру фінансів очолити конкурсну комісію з відбору та подачі на мій розгляд кандидатури нового голови ДФС. Термін - 2 тижні. У найкоротші терміни, разом з представниками бізнесу, бізнес-асоціацій Мінфін має провести відкриту, публічну конкурсну процедуру».

Разом з відставкою голови ДФС України КМ України звільнив з посад двох його заступників: Володимира Хоменка – керівника податкової міліції та Анатолія Макаренка – керівника системи митних органів. Слід підкреслити, що рішення про звільнення Хоменка та Макаренка було прийнято урядом за результатами службового розслідування, тому це не є відставкою як у випадку Білоуса в розумінні ЗУ «Про державну службу» і далі у відношенні цих чиновників можливі інші юридичні наслідки.

З приводу звільнення Хоменка та Макаренка прем‘єр-міністр Яценюк висловився таким чином: "Я отримав дипломатичними каналами від іноземних інвесторів дуже коротку довідку, для того щоб не читати цей звіт на 20 тис. сторінок, про те, які корупційні схеми залишилися... Перше - відкати при відшкодуванні ПДВ залишилися, друге - основні 14 майданчиків Клименка (екс-міністра доходів і зборів) розподілено на близько 100 великих конвертаційних центрів. Загальний обсяг конвертації - до 20 млрд гривень". Арсеній Петрович також згадав продовження виготовлення контрафактної горілки, а також збори з кожної партії товару на митниці на місцях, що підтримується правоохоронними органами.

Ігор Білоус коментує своє рішення про відставку наступним чином: «…Тиждень тому мене офіційно ознайомили з актом за результатами службового розслідування діяльності керівництва ДФС, судячи з якого урядова комісія не мала серйозних претензій особисто до мене. Негативні факти, викладені в акті, насамперед стосувалися діяльності першого заступника та заступника голови ДФС. Тим не менше, в ситуації, що склалася, я вважаю за доцільне відмовитися від посади Голови Державної фіскальної служби… Перебіг подій зайве переконав мене: в роботі ДФС роль особи треба максимально мінімізувати. Не обличчя, не прізвища керівників мають визначати ефективність діяльності Служби. Її повинні забезпечити струнка й продумана структура. Службі потрібні нові функції, адаптовані до сучасних завдань і поточних викликів. А головне – відданий справі, фаховий і мотивований персонал...»

Згадайте новину: Голову ДФС Ігора Білоуса та двох його заступників відсторонено від виконання обов'язків

Електронна система адміністрування податку на додану вартість: нова спроба вирішити давню проблему.

Заміна Міністерства доходів і зборів України на Державну фіскальну службу України.

Читайте інтерв'ю: Председатель ГФС Игорь Билоус: "Нам говорят, что мы мало люстрировали? Так мы уволили около 7 тысяч человек!"

Дивиться відео: Голова ДФС України Ігор Білоус розповідає про реформу податкової системи.

 • 1448

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1448

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст