16.07.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  263
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Чоловіка, який обіцяв підкупити військового комісара, посадили на 2 роки

Фрунзенський районний суд м. Харкова призначив 2 роки позбавлення волі чоловікові, який пообіцяв вплинути на військового комісара для звільнення від призову на службу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 4 липня.

Дії кваліфіковано за ч.2 ст.369-2 ККУ як зловживання впливом.

У серпні 2018 на території Немишлянського районного військового комісаріату м. Харкова обвннувачений запропонував особі прискорити отримання посвідчення про приписку та сприяти звільненню від призову на строкову військову службу. Чоловік сказав, що в комісаріаті нібито працює його знайомий, який може позитивно вирішити таке питання за матеріальну винагороду.

Згадайте новину: Суд засудив чоловіка на 6 років за спробу шахрайського заволодіння $1 млн за закриття справи Онищенка

Далі він отримав 3000 гривень і 200 євро, що за офіційним курсом НБУ складало 6324 гривні, а всього 9324 гривні за вплив на службову особу.

В суді чоловік вину визнав повністю. З його слів, частину грошей він збирався передати військовому комісару, а решту залишити собі.

Обвинувачений вже був тричі судимий (у 1980, 1993 і 2012 роках) за хуліганство, злочини з наркотиками, розбій, грабіж і крадіжку. У жовтні 2017 був умовно-достроково звільнений.

Суд врахував як пом’якшуючу обставину щире каяття, але вирішив, що для виправлення особи необхідне покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Згадайте новину:Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовний вирок у справі про хабар замначальнику поліції Леоніду Петренко

Призначаючи вид та міру покарання, судом врахував, що зараз в Україні проводиться операція об’єднаних сил на Донбасі, а тому суд вважає неприпустимими дії обвинуваченого.

263
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.