Главная Блог ... Новости Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовний вирок у справі про хабар замначальнику поліції Леоніду Петренко Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовни...

Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовний вирок у справі про хабар замначальнику поліції Леоніду Петренко

Отключить рекламу
Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовний вирок у справі про хабар замначальнику поліції Леоніду Петренко - tn1_0_48474800_1544035023_5c081acf7660f.jpg

Прокурора прокуратури Вінницької області притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Про це йдеться у рішенні КДКП від 21 листопада, пише sud-report.org.ua

До нього застосоване стягнення у виді заборони на 6 місяців на переведення до органу прокуратури вищого рівня чи на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому він працює.

Рішення може бути оскаржене прокурором до адміністративного суду або до Вищої ради правосуддя протягом одного місяця з дня отримання поштою його копії.

Згадайте новину: Екс-співробітника ГПУ, Володимир Чепурний визнав хабар , оштрафували

27 лютого 2018 року прокурор Іщук уклав угоду про визнання винуватості за ч.3 ст.368 КК. За угодою, обвинуваченому призначили 5 років позбавлення волі умовно, з випробувальним терміном 3 роки. У червні 2018 апеляційний суд цей вирок скасував за скаргою зампрокурора області, який повідомив, що Іщук не узгодив свої дії з керівництвом, а ч.1 ст.75 КК забороняє застосовувати звільнення від відбування покарання з випробуванням за вчинення корупційних злочинів. Справу передали на новий розгляд до суду першої інстанції. 16 листопада 2018 року суд провів підготовче засідання.

Обвинувачений – заступник начальника слідчого відділення Барського відділення поліції Леонід Петренко. Йому інкримінують вимагання і отримання 22 тис. грн (800 доларів) хабара за повернення автомобіля, який вилучили під приводом можливої підробки документів при реєстрації транспортного засобу.

 • 1957

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 1957

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст