Головна Блог ... Аналітична стаття Статті Адвокатський запит: підготовлено методичні рекомендації Адвокатський запит: підготовлено методичні рекомен...

Адвокатський запит: підготовлено методичні рекомендації

Відключити рекламу
 - 2fe12544c51761d8d8a08af86381ff4f.jpg

Адвокатський запит — важливий інструмент адвокатської діяльності, вправне володіння яким є запорукою якісної правової допомоги. Що варто враховувати при написанні адвокатського запиту та формуванні додатків до нього?

У Національній асоціації адвокатів України презентували тематичні методичні рекомендації для адвокатів.

Авторами видання виступили д.ю.н., професор, голова Комітету НААУ з питань медичного і фармацевтичного права та біоетики, керівник Центру медичного права ВША Ірина Сенюта та к.ю.н., доцент заступник голови згаданого комітету Христина Терешко.

У рекомендаціях увагу приділено вимогам до змісту адвокатських запитів, оформленню додатків (свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги). Окремо розглядаються аспекти отримання конфіденційної та публічної інформації. Видання супроводжується практичними прикладами, які допоможуть оптимізувати роботу з написання запитів.

Читайте статтю: Адвокатський запит до військової частини: топ-5 запитань з відповідями

Крім цього, для зручності читачів сформовано додатки, що містять тексти рішень РАУ, а також QR-коди до рішень РАУ, судових рішень, рішень кваліфікаційно-дисциплінарних органів.

«З одного боку, слід ураховувати, що адвокатський запит, який не відповідає вимогам профільного закону, може мати наслідком притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. З іншого, колеги мають бути упевнені в ефективності застосування цього правничого інструменту і в разі порушення прав, отримати дієвий захист, - говорить І.Сенюта. – Тож віримо, що цей юридичний путівник стане нашим колегам в нагоді й сприятиме дотриманню прав людини».

Користуйтеся консультацією: Адвокатський запит до військової частини: відповідальність за порушення правил відповіді

Методичні рекомендації також можуть бути корисними для широкого кола професійних спільнот, юридичних осіб публічного і приватного права.

Джерело: НААУ

  • 3988

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 3988

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні аналітичні статті

    Дивитись усі статті
    Дивитись усі статті
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати