22.10.2014    Просмотров:  315
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Земельні аукціони у Києві

Земельні аукціони у Києві - zemelni_auktsioni_u_kievi_544805717639f.jpg

Може  здатися багатьом дивним, але в Києві розпочалося проведення земельних аукціонів. Останній випадок проведення земельного аукціону у столиці був помічений шість років тому за часів керування Леоніда Черновецького і очевидно для тодішньої «молодої команди» був непорозумінням. І ось тепер нове керівництво міста дотримується передвиборчих обіцянок.

Сьогодні на відкриту продаж Києвом було виставлено шість земельних ділянок, з яких придбана була лише одна столичним бізнесменом Олександром Бойчуком за 2,3 мільйони гривень за адресою вулиця Кольцова дорога, 17 у Святошинському районі Києва площею 0,07 га для будівництва на цій ділянці станції технічного обслуговування. Стартова ціна цієї земельної ділянки була встановлена в сумі 1,14 мільйона гривень.  Інші пропозиції земельних ділянок були зняті організаторами з аукціону з причини відсутності учасників бажаючих їх придбати.

Хоча поки що доходи  міської скарбниці замалі, сам факт проведення публічних та прозорих земельних аукціонів мабуть вражає затятих критиків міського голови Віталія Кличка.

Окрім рівних для усіх бажаючих можливостей придбати з аукціону земельну ділянку важливим є також заздалегідь визначене її цільове призначення. Тобто, як підкреслив секретар Київської міської ради Олексій Резніков на земельних аукціонах  не буде продаватися столична земля «на якій можна буде будувати, що завгодно» і «ділянки будуть продаватися з урахуванням генерального плану розвитку міста.»  

Треба додати, що оголошені наступні земельні аукціони відбудуться у Києві 5 та 19 листопада 2014 року.

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: У цьому випадку складно щось критикувати. Єдине, на що можу звернути увагу,так це на покращення містом поінформованості потенційних учасників земельних аукціонів. Тоді вони будуть відбуватися і виручені суми будуть чималими.

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: