22.10.2014 | Автор: Коломієць Дмитро Миколайович
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Захист прав та законних інтересів власників та працівників розважальних закладів

Фабула судового акту: Під час судових засідань довелось, навіть, побути на місці бармена, демонструючи суду як відкупорюються пляшки, розриваються марки акцизного податку, як до пляшки вставляється спеціальний прилад - "гейзер". І все заради того, щоб довести, що за таких умов марка акцизного податку не може в цілісності залишатися на пляшці, оскільки її частина зберігається разом з пробкою у спеціально відведеному для цього місці.

Ось така дрібничка, відсутність достатнього регулювання і ціла справа. 

Слід зазначити, що притягнення до відповідальності за дане порушення є підставою для відмови у продовженні ліцензії на торгівлю алкогольними напоями, без яких, зрозуміло, бар, ресторан та нічний клуб втратять цінність для своїх відвідувачів.

Аналізуйте Постанову Сумського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2014 року у справі №818/2318/14, якою скасовано податкове повідомлення - рішення про застосування фінансових санкцій за відсутність марки акцизного податку на відкритій пляшці алкогольного напою при огляді барної стойки. ( дивиться у доданих файлах). 

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення