19.01.2015    Просмотров:  301
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Захарченко підозрюють у вчиненні теракту під Волновахою.

Захарченко підозрюють у вчиненні теракту під Волновахою. - zaharchenko_pidozryuyut_u_vchinenni_teraktu_pid_volnovahoyu_54bd30f6b8283.jpg

Так званому «голові Донецької народної республіки» Олександру Захарченко заочно оголосили підозру у вчиненні злочину – терористичного акту (теракт) під Волновахою. Про це заявив під час прес-конференції голова СБУ Валентин Наливайченко та підтвердив пізніше Генпрокурор Україні Віталій Ярема. За такий злочин відповідно до статті 258 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність аж до довічного позбавлення волі, якщо теракт призвів до загибелі людини.

На території України Захарченко також оголошено у розшук. При цьому Інтерпол Захарченко поки що у розшук не оголосив.

Нагадаємо, що 13 січня 2015 року під Волновахою, населений пункт Бугас, сталася трагедія. Декілька снарядів випущених із системи залпового вогню «Град» зі сторони Докучаєвська (територія під контролем ДНР)  влучили у пасажирський автобус «Донецьк - Златоустівка». Внаслідок цього було вбито 13 ні в чому невинних людей – пасажирів автобусу, же 14 поранено і є тяжкопоранені. Серед загиблих була суддя господарського суду Донецької області Гриник Марія Михайлівна.

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: Дії правоохоронних органів щонайменше незрозумілі. Ну оголосили підозру Олександру Захарченко – далі що. Був в нас ще Віталій Захарченко, колишній міністр МВС – йому також за компанію можна оголосити декілька «підозр.» Або відпрацьовуємо на практиці процедуру заочного правосуддя нещодавно запроваджену в КПК України. А мирно вирішувати конфлікт з сепаратистами як будемо? Невже так званий голова ДНР  Захарченко, якому щойно оголосили підозру у скоєні тяжкого злочину, і який ймовірно до цього злочину реально причетний, буде у переговорах націлений на припинення конфлікту? Звичайно ні. Єдиний для Захарченко спосіб уникнути відповідальності, якщо звичайно буде розкрито злочин під Волновахою, це ескалація конфлікту та/або максимальне затягування конфлікту у часі. У реальному часі це можуть бути навіть не роки, а десятиліття. І це не тільки в злочинному епізоді під Волновахою, а і в багатьох інших. Тому залишається порадити правоохоронцям: оголошуєте підозру – розшукайте та затримуйте. Не можете затримати та арештувати, навіть в силу об’єктивних причин, не треба веселити злочинців своєю неспроможністю. Зрозуміло, що з сепаратистами – терористами (наприклад, Захарченко, Плотницький) Україна переговорів не веде. Проте від цих осіб на  жаль багато чого також залежить сьогодні на  території частини Донеччини та Луганщини…    

Згадайте новину: Результати виборів у сепаратистів: самопроголошених ДНР і ЛНР.

Запроваджено заочне правосуддя в Україні.

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику.

Обговорюйте тему: Мирний план Порошенко та Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі предстаників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014 року.
 

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: