Главная Блог ... Новости Виконавча служба заарештувала акції «Укртелекому»

Виконавча служба заарештувала акції «Укртелекому»

Отключить рекламу
 - tn1_0_50133400_1566222111_5d5aa71f7a6b4.jpg

Вконавча служба наклала арешт на майже 93% акцій «Укртелекому» за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій «Укртелекому») перед «Ощадбанком», пише ua.news

Як повідомила прес-служба банку, у встановлені проспектом емісії терміни ТОВ «ЕСУ» не здійснило погашення облігацій і не сплатило нарахований купонний дохід, через що «Ощадбанк» стягнув заборгованість у судовому порядку.

Судові процедури тривали майже два роки. Водночас ТОВ «ЕСУ» намагалося в судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, однак Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію «Ощадбанку», і розстрочка була скасована.

У банку також зазначили, що арештовані акції «Укртелекому» повинні бути продані на публічних торгах для погашення боргів «ЕСУ» перед банком у розмірі майже 1,8 млрд грн.

Згадайте новину: Фонд Держмайна не домігся в апеляційному суді повернення "Укртелекома" в держвласність

Нагадаємо, 15 лютого Господарський суд Києва відкрив провадження за нововиявленими обставинами у справі про примусове стягнення «Ощадбанком» 1,1 млрд гривень боргу з ТОВ «ЕСУ» Ріната Ахметова.

Фонд державного майна заявив, що в разі повернення ПАТ «Укртелеком» у власність держави, актив знову буде виставлений на продаж. Його реальна вартість становить кілька сотень мільйонів доларів. У квітні Печерський райсуд з подачі Фонду держмайна скасував арешт з 92,79% акцій «Укртелекому». Також скасовано заборону на відчуження цінних паперів підприємства.

Бізнесмен Рінат Ахметов не зміг повернути компанію у власність, не дивлячись на звернення до Лондонського суду. 19 жовтня 2017 року Господарський суд Києва за позовом Фонду держмайна розірвав укладений в березні 2011 року договір купівлі-продажу акцій компанії «Укртелеком» з компанією «ЕСУ», що належить бізнесмену Рінату Ахметову.

26 лютого Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити скаргуФонду держмайна і залишив без змін рішення Господарського суду Києва від 07.11.2018, яким Фонду держмайна було відмовлено в задоволенні позову до ТОВ «ЕСУ» за договорами купівлі-продажу.

23 липня Верховний Суд України скасував рішення судів попередніх інстанцій та підтримав державний «Ощадбанк» у дворічній суперечці з ТОВ «ЕСУ» (кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов) щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій між держбанком і «Укртелекомом».

Вспомните новость: Долг России перед Ощадбанком за аннексию Крыма вырос на $ 16 млн

8 серпня Верховний Суд України відмовився задовольнити заяву «Ощадбанку» про перегляд за нововиявленими обставинами судових рішень (зокрема, касаційної інстанції) у справі №910/14130/17, якими держбанку було відмовлено в задоволенні позову до ТОВ «ЕСУ» про стягнення 1,1 млрд грн боргу шляхом звернення стягнення на 92,79% акцій «Укртелекому», що належать ТОВ «ЕСУ» (кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов) і були передані в заставу для «Ощадбанку».

 • 1315

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1315

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст