Главная Юридический мир ... События "Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню COVID-19"" "Відшкодування медичним працівникам та членам їх р...

"Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню COVID-19""

03.06.2020
Просмотров : 1916
 - 0_02800700_1591177551_5ed7714f06dc7.jpg
Дата события
2020-06-10
Время проведения: 14:00-15:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : онлайн
Показать на карте

Епідемія нарешті вивела на новий рівень усвідомлення у суспільстві важливості захисту прав пацієнтів. А чи належно захищені в надзвичайній епідемічній ситуації права медичних працівників – тих, хто першим наражає себе на смертельну небезпеку? Як медикам захистити своє право на належне відшкодування шкоди в разі зараження убивчим вірусом під час виконання професійних обов’язків зі стримування епідемії?

З’ясуємо це під час вебінару "Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню пандемії". Чекаємо на вас 10 червня в 14-00.

Як завжди, ділимося юрідичною практикою.

Доповідач вебінару: Павло Сергійович Луцюк, адвокат, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук.

Участь безкоштовна.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2zRPqHe

Посилання із запрошенням до веб-кімнати буде надіслано за 30 хвилин до початку онлайн-заходу на email адреси реєстрантам.

До зустрічі на вебінарі!

1916
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст