Головна Юридичний світ ... Події "Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню COVID-19"" "Відшкодування медичним працівникам та членам їх р...

"Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню COVID-19""

03.06.2020
Переглядів : 1915
 - 0_02800700_1591177551_5ed7714f06dc7.jpg
Дата події
2020-06-10
Час проведення: 14:00-15:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : онлайн
Показати на мапі

Епідемія нарешті вивела на новий рівень усвідомлення у суспільстві важливості захисту прав пацієнтів. А чи належно захищені в надзвичайній епідемічній ситуації права медичних працівників – тих, хто першим наражає себе на смертельну небезпеку? Як медикам захистити своє право на належне відшкодування шкоди в разі зараження убивчим вірусом під час виконання професійних обов’язків зі стримування епідемії?

З’ясуємо це під час вебінару "Відшкодування медичним працівникам та членам їх родин шкоди, заподіяної внаслідок участі у заходах із запобігання поширенню пандемії". Чекаємо на вас 10 червня в 14-00.

Як завжди, ділимося юрідичною практикою.

Доповідач вебінару: Павло Сергійович Луцюк, адвокат, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук.

Участь безкоштовна.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2zRPqHe

Посилання із запрошенням до веб-кімнати буде надіслано за 30 хвилин до початку онлайн-заходу на email адреси реєстрантам.

До зустрічі на вебінарі!

1915
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст