Главная Блог ... Новости Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський

Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський

Отключить рекламу
Відродити ХТЗ допоможе Порошенко - Ярославський - tn1_0_63022900_1465586432_575b130099e18.jpg

Ситуація на Харківському тракторному заводі (ХТЗ), робота якого була заблокована через арешт майна і рахунків, почала стабілізуватися, заявляє власник і президент групи DCH Олександр Ярославський, якому належить контрольний пакет ХТЗ.

"В останні дні ситуація почала стабілізуватися. По-перше, нам вдалося знайти спільну мову з кредиторами: вчора відбулися збори, які дали "зелене світло" санації підприємства. По-друге, що ще важливіше, влада усвідомлює важливість ХТЗ для країни і Харкова. Я зустрічався з президентом України Петром Олексійовичем Порошенком і знайшов повну підтримку наших планів із відродження підприємства. Позитивні сигнали ми отримали і від обласної та міської влади нашого регіону. Тому я впевнений, що вже найближчим часом ХТЗ чекають зміни на краще - особисто я докладу для цього всіх зусиль", - наводить прес-служба DCH в п'ятницю слова бізнесмена.

Згадайте новину: Гендиректор ХТЗ Андрій Коваль готував вивезення обладнання заводу у Росію – СБУ

У прес-релізі нагадується, що 9 червня збори кредиторів ПАТ "ХТЗ", акціонером якого у квітні поточного року стала група DCH.

Для участі в заході зареєструвалися кредитори, що сумарно володіють 90,35% голосів. Учасники зборів ухвалили рішення про початок проведення процедури досудової санації, а також схвалили план її проведення.

За оцінкою юристів, введення досудової санації дасть змогу розблокувати рахунки підприємства, а також допоможе ХТЗ брати участь у державних тендерах і виконувати держзамовлення.

Група DCH вже володіла підприємством до 2007 року (тоді - група "УкрСиббанк"), коли стратегічним партнером ХТЗ стала російська група "ГАЗ", підконтрольна Олегу Дерипасці.

Згадайте новину: Поляк Бальчун заощадить для України 7 млрд грн, - Гройсман

Австрійський акціонер ХТЗ Зігфрід Вольф, який є також головою ради директорів ВАТ "ГАЗ", після продажу контрольного пакета О.Ярославському володіє 30% акцій підприємства.

Наразі тривають судові розгляди про стягнення з ХТЗ понад 400 млн грн заборгованості за кредитами, виданими в 1998 році тоді ще державному ХТЗ.

На початку травня 2016 р. ХТЗ заявив про проведені представниками СБУ обшуки в офісі підприємства, під час яких було вилучено фінансові та інші важливі документи, а потім були арештовані рахунки і майно ХТЗ, а робота підприємства фактично зупинена.

Згадайте новину: ТОВ “ПО” Кременчуцький автоскладальний завод “(ВО” КрАСЗ “) визнано банкрутом

Тоді ж З.Вольф не виключив можливості залучення міжнародних інститутів і адвокатів для захисту своїх інвестицій.

Завод випускає малі трактора потужністю 35 к/с, а також великі колісні та гусеничні трактори потужністю 150-280 к/с.

Згідно з фінзвітом підприємства, в 2015 році воно отримало 218 млн грн чистого збитку проти 450 млн грн чистого прибутку попереднього року, а чистий дохід скоротився на 24%, до 513,3 млн грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна

 • 1472

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 1472

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Конечно "поможет" .. Помогает не один десяток лет!)))

  12.06.2016 12:15

  Вони всі поможуть ))) Помошнічки ))))

  17.06.2016 02:57

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст