Главная Юридический мир ... События ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса" ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні...

ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса"

19.11.2022
Просмотров : 157
 - 6598149e9a9518680e3057cbf0ce11ba.png
Дата события
2022-11-22
Время проведения: 13:00-15:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
500грн
Online

Запрошуємо до участі у вебінарі

«Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса»

Під патронатом ГО «Цивілістична платформа»

Модератор : проф. І. Спасибо-Фатєєва

22 листопада 0 13:00 на Online-платформі Zoom

Усім учасникам ми надаємо можливість придбати нашу книгу – «Спадкове право» за найнижчою ціною – 600 грн. замість існуючої – 880 грн. (Зі змістом книги можна ознайомитися за посиланням у нашому каналі новин Telegram - https://t.me/ECUSGROUP/295)

Як завжди, учасники отримають сертифікати, доступи до відео заходу та надані презентації наших шановних спікерів.

Шановні колеги, наша країна та суспільство переживає велику трагедію - війну. Тема спадкового права сама по собі завжди була актуальною, оскільки всі ми народжуємося та помираємо, при цьому маючи майно - бажаємо чи, навпаки, не маємо бажання залишити своє майно комусь. Тим паче сьогодні, на жаль, за цих умов, спадкування набуває ще більшого резонансу. Ми продовжуємо тематику спадкових правовідносин та пропонуємо вам цикл вебінарів. Планується всього 3 вебінару за різною тематикою. Першим, та який ми зараз пропонуємо - за найпоширенішими злободенними питаннями. Вартість вебінару та запису невелика, що робить їх доступними для вас. Спікери - освідчені практики та вчені. Проста реєстрація. Бережи Бог.

ТЕМИ ВИСТУПІВ

Чуєва Олена (приватний нотаріус)

Печений Олег (кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Науково-консультаційної ради при Верховному Суді)

1. Відкриття спадщини

2 . Час і місце.

3 . Прийняття спадщини. Заяви спадкоємців.

4 . Заведення спадкової справи. Передання спадкової справи іншому нотаріусу.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 500 грн

Вартість запису: 400 грн

Для реєстрації потрібно заповнити форму. Реквізити для оплати ви знайдете всередині форми:

https://forms.gle/SoDHoGtL7CXNUARm6

Контактна особа - Спасибо Ілларіон - +380679282209 (Telegram, WhatsApp, Viber)

157
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст