Головна Юридичний світ ... Події ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса" ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні...

ВЕБІНАР "Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса"

19.11.2022
Переглядів : 162
 - 6598149e9a9518680e3057cbf0ce11ba.png
Дата події
2022-11-22
Час проведення: 13:00-15:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
500грн
Online

Запрошуємо до участі у вебінарі

«Відкрилася спадщина: що робити? Необхідні дії спадкоємців і нотаріуса»

Під патронатом ГО «Цивілістична платформа»

Модератор : проф. І. Спасибо-Фатєєва

22 листопада 0 13:00 на Online-платформі Zoom

Усім учасникам ми надаємо можливість придбати нашу книгу – «Спадкове право» за найнижчою ціною – 600 грн. замість існуючої – 880 грн. (Зі змістом книги можна ознайомитися за посиланням у нашому каналі новин Telegram - https://t.me/ECUSGROUP/295)

Як завжди, учасники отримають сертифікати, доступи до відео заходу та надані презентації наших шановних спікерів.

Шановні колеги, наша країна та суспільство переживає велику трагедію - війну. Тема спадкового права сама по собі завжди була актуальною, оскільки всі ми народжуємося та помираємо, при цьому маючи майно - бажаємо чи, навпаки, не маємо бажання залишити своє майно комусь. Тим паче сьогодні, на жаль, за цих умов, спадкування набуває ще більшого резонансу. Ми продовжуємо тематику спадкових правовідносин та пропонуємо вам цикл вебінарів. Планується всього 3 вебінару за різною тематикою. Першим, та який ми зараз пропонуємо - за найпоширенішими злободенними питаннями. Вартість вебінару та запису невелика, що робить їх доступними для вас. Спікери - освідчені практики та вчені. Проста реєстрація. Бережи Бог.

ТЕМИ ВИСТУПІВ

Чуєва Олена (приватний нотаріус)

Печений Олег (кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Науково-консультаційної ради при Верховному Суді)

1. Відкриття спадщини

2 . Час і місце.

3 . Прийняття спадщини. Заяви спадкоємців.

4 . Заведення спадкової справи. Передання спадкової справи іншому нотаріусу.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 500 грн

Вартість запису: 400 грн

Для реєстрації потрібно заповнити форму. Реквізити для оплати ви знайдете всередині форми:

https://forms.gle/SoDHoGtL7CXNUARm6

Контактна особа - Спасибо Ілларіон - +380679282209 (Telegram, WhatsApp, Viber)

162
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст