Главная Блог ... Новости Вартість нафти падає: чи подешевшає бензин

Вартість нафти падає: чи подешевшає бензин

Отключить рекламу
 - tn1_0_30485200_1478613121_5821d8814b78e.jpg

Вартість бензину залежить від вартості нафтопродуктів у світі і курсу валют. Ціни на нафту почали падати, а значить, є підстави для зниження вартості бензину. При цьому експерти зазначають: через те, що гривня слабшає, значного здешевлення бензину не відбудеться.

“Протягом тижня зменшується вартість нафтопродуктів, до цього було підвищення. Коли пальне подорожчало в Україні на гривню, це була реакція на подорожчання нафти у середині жовтня. Зниження було приблизно на рівні трьох відсотків. Це означає, що з’явився потенціал для зниження цін десь на 30 коп”, – говорить Геннадій Рябцев.

Вспомните новость: Рынок нефти достиг $1,7 трлн. он не может исчезнуть

Але через те, що гривня почала слабшати, ціни на бензин можуть залишитися на попередній позначці. За словами експерта, на зниження вартості пального пішли великі мережі АЗС, які збільшили знижки для своїх клієнтів.

“За картками лояльності мереж АЗС збільшилася знижки – це реакція на зниження вартості нафтопродуктів. Якщо не буде істотних змін курсу валют, вартості нафти в подальшому, то й бензин буде залишатися стабільним”, – зазначає Геннадій Рябцев.

При цьому в Україні подорожчають нафта і зріджений газ, оскільки проти російських компаній наша країна ввела санкції, саме звідти йшли основні поставки цих ресурсів.

За прогнозами рейтингового агентства S&P Global Ratings, в 2017 середньорічна вартість нафти марки може скласти 45 доларів за барель, а в 2018 році піднятися до 50 доларів. Як відзначають експерти, це практично не вплине на вартість бензину в Україні, оскільки наша країна не закуповує нафтопродукти в промислових масштабах.

Вспомните новость: Откуда на Земле появилась нефть

За словами президента асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів” Леоніда Косянчука, орієнтуватися на вартість нафти не варто – все буде залежати від котирувань на європейській біржі нафтопродуктів і стабільності національної валюти.

“В першу чергу вартість бензину залежатиме від курсу долара. Попит на бензин не падає, але є процес перетікання з легальної частини ринку в нелегальну. За рахунок так званої оптимізації, вони можуть собі дозволити ціновий демпінг”, – говорить він.

Джерело: Сьогодні

 • 805

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 805

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст