Главная Блог ... Новости Українці вже втратили 90 тисяч автівок через війну Українці вже втратили 90 тисяч автівок через війну...

Українці вже втратили 90 тисяч автівок через війну

Отключить рекламу
Українці вже втратили 90 тисяч автівок через війну - fc84fc81c0930dee1802ef754791bbbc.jpg

На 2 травня загальна сума прямих збитків, завданих Україні через розпочату Росією війну, сягнула майже 92 млрд доларів – за понад два місяці українці втратили майже 90 тисяч автівок.

Про це йдеться в оновленій оцінці збитків українській економіці проєкту KSE Institute "Росія заплатить" за підтримки уряду та Офісу президента.

За останній тиждень прямі втрати економіки України через руйнування та пошкодження цивільної та військової інфраструктури зросли на майже 4.5 млрд доларів.

Згадайте новину: Від початку вторгнення світ профінансував війну Путіна на €63 млрд

Натомість загальні втрати економіки України через війну, враховуючи як прямі, так і непрямі втрати на кшталт зниження ВВП, припинення інвестицій, відтоку робочої сили, додаткових витрат на оборону та соціальну підтримку тощо, коливаються від 564 млрд дол до 600 млрд дол.

У нових обрахунках проєкту додані оцінки щодо втрат легкових автомобілів, що відбулися внаслідок знищення, пошкодження чи захоплення приватних авто. Йдеться про щонайменше 89,5 тисячі автівок, а загальна вартість таких авто, за попередніми оцінками, сягає понад 1.3 млрд доларів.

Крім того, за оцінками КSЕ, станом на 2 травня прямі втрати підприємств (активів, складів) від війни вже становлять близько 10 млрд дол.

Надати інформацію про втрати інфраструктури можна на сайті "Росія заплатить", а також за допомогою чат-боту або у застосунку "Київ Цифровий".

Згадайте новину: Кожен день війни Україні коштує $2 млрд ? - думка ексзаступник голови Нацбанку Олександра Савченко

 • 1242

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1242

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст