Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ВАСУ від 07.05.2018 року у справі №807/3436/14 Ухвала ВАСУ від 07.05.2018 року у справі №807/3436...
print
Друк
search Пошук
comment
КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

[herb.gif]

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

09 червня 2015 року м. Київ К/800/25747/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Маслій В.І., перевіривши матеріали касаційної скарги Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2014 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року у адміністративній справі за позовом Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області до ТОВ "Укрбарос", Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об'єднань громадян реєстраційної служби Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області про визнання недійсними змін до установчих документів ТОВ "Укрбарос" та зобов'язання внести скасування реєстраційної дії щодо зміни юридичної адреси товариства до Єдиного державного реєстру,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2014 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року, у задоволенні позову відмовлено.

03 червня 2015 року Мукачівська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Закарпатській області подана касаційна скарга з вимогою скасування вказаних рішень Закарпатського окружного адміністративного суду та Львівського апеляційного адміністративного суду.

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень адміністративного судочинства" від 17.11.2011 р. ч. 5 ст. 214 КАС України доповнена п. 5, відповідно до якого суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі також у випадках, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Касаційна скарга є необґрунтованою, оскільки доводи, викладені у ній, не спростовують висновків у рішеннях судів попередніх інстанцій і не викликають необхідності перевіряти матеріали адміністративної справи.

Касаційне провадження за поданою касаційною скаргою відкриттю не підлягає.

Відповідно до ч. 6 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України, копія ухвали про повернення касаційної скарги або про відмову у відкритті касаційного провадження разом з доданими до скарги матеріалами направляються особі, яка подавала касаційну скаргу, а касаційна скарга залишається у суді касаційної інстанції.

Керуючись ст., ст. 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2014 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року у адміністративній справі за позовом Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області до ТОВ "Укрбарос", Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об'єднань громадян реєстраційної служби Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області про визнання недійсними змін до установчих документів ТОВ "Укрбарос" та зобов'язання внести скасування реєстраційної дії щодо зміни юридичної адреси товариства до Єдиного державного реєстру -відмовити.

Копію касаційної скарги та додані до неї документи повернути Мукачівській ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.І. Маслій
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст