Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КЦС ВП від 18.02.2021 року у справі №595/2274/19 Ухвала КЦС ВП від 18.02.2021 року у справі №595/22...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 18.02.2021 року у справі №595/2274/19



УХВАЛА

04 лютого 2021 року

м. Київ

справа № 595/2274/19

провадження № 61-1711ск21

Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду: Коротуна В. М. (суддя-доповідач), Бурлакова С. Ю.,

Червинської М. Є.,

розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 04 березня 2020 року в справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Манівео швидка фінансова допомога" про визнання недійсним кредитного договору,

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2019 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до товариства

з обмеженою відповідальністю "Манівео швидка фінансова допомога"

про визнання недійсним кредитного договору від 20 жовтня 2019 року на

суму 10 000,00 грн.

ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням про витребування доказів.

Ухвалою Бучацького районного суду Тернопільської області від 04 березня

2020 року у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про витребування доказів відмовлено.

27 січня 2021 року до Верховного Суду подано касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 04 березня

2020 року.

У відкритті касаційного провадження необхідно відмовити з таких підстав.

Згідно з частиною 3 статті 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Згідно з положеннями пункту 2 частини 1 статті 389 ЦПК України учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити у касаційному порядку ухвали суду першої інстанції лише після їх перегляду в апеляційному порядку.

Пунктом 1 частини 2 статті 394 ЦПК України встановлено, що суд відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.

Враховуючи наведене, касаційна скарга не може бути прийнята до провадження, оскільки ухвала суду першої інстанції не переглядалась по суті в апеляційному порядку, тому оскаржуване рішення не підлягає касаційному оскарженню відповідно до пунктів 1, 2 частини 1 статті 389 ЦПК України.

Керуючись пунктами 1, 2 частини 1 статті 389, пунктом 1 частини 2 статті 394 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Бучацького районного суду Тернопільської області від 04 березня 2020 року в справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Манівео швидка фінансова допомога" про визнання недійсним кредитного договору.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді: В. М. Коротун

С. Ю. Бурлаков

М. Є. Червинська
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати