Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ККС ВП від 04.08.2021 року у справі №307/2286/20 Ухвала ККС ВП від 04.08.2021 року у справі №307/22...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 04.08.2021 року у справі №307/2286/20



УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2021 року

м. Київ

Справа № 307/2286/20

Провадження № 51-3702ск21

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Бородія В. М.,

суддів Анісімова Г. М., Мазура М. В.,

розглянувши касаційну скаргу прокурора Тячівської окружної прокуратури

Варги І. В. на ухвалу Тячівського районного суду Закарпатської області від 08 грудня 2020 року та ухвалу Закарпатського апеляційного суду від 20 квітня 2021 року

у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020071160000010,

встановив:

Ухвалою Тячівського районного суду Закарпатської області від 08 грудня 2020 рокувідмовлено у задоволенні клопотання ОСОБА_1 та її захисника

- адвоката Поповича В. Д. про закриття кримінального провадження відносно обвинуваченої ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу Україниу зв'язку

з її смертю та повернуто прокурору обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 42020071160000010 від 27 січня 2020 року стосовно ОСОБА_2.

Ухвалою Закарпатського апеляційного суду від 20 квітня 2021 рокурішення місцевого суду залишено без зміни.

У касаційній скарзі прокурор Варга І. В. порушив питання про перевірку ухвал місцевого таапеляційного судів укасаційному порядку.

Перевіривши касаційну скаргу та надані до неї копії судових рішень, колегія суддів дійшла висновку, що у відкритті касаційного провадження слід відмовити на таких підставах.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 428 Кримінального процесуального кодексу України

(далі - КПК)суд касаційної інстанції постановляє ухвалу про відмову у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Частиною 2 статті 424 КПК визначено, що ухвали суду першої інстанції після

їх перегляду в апеляційному порядку, а також ухвали суду апеляційної інстанції можуть бути оскаржені в касаційному порядку, якщо вони перешкоджають подальшому кримінальному провадженню, крім випадків, передбачених Частиною 2 статті 424 КПК .

Виходячи з вищенаведеного, колегія суддів дійшла висновку, що оскільки зазначені судові рішення не перешкоджають подальшому провадженню у справі, тому вони не можуть бути предметом розгляду суду касаційної інстанції.

З огляду на це, у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою прокурора необхідно відмовити.

Керуючись п. 1 ч. 2 ст. 428 КПК, Верховний Суд

постановив:

відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою прокурора Тячівської окружної прокуратури Варги І. В. на ухвалу Тячівського районного суду Закарпатської областівід 08 грудня 2020 року та ухвалу Закарпатського апеляційного суду від 20 квітня 2021 року у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020071160000010.

Ухвала касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Судді:

В. М. Бородій Г. М. Анісімов М. В. Мазур
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати