Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 05.04.2020 року у справі №818/139/17 Ухвала КАС ВП від 05.04.2020 року у справі №818/13...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 05.04.2020 року у справі №818/139/17



УХВАЛА

29 вересня 2020 року

м. Київ

справа № 818/139/17

адміністративне провадження № К/9901/12847/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача Шарапи В. М., суддів Бевзенка В. М., Чиркіна С. М., перевіривши касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області на постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 11.02.2020 у справі №818/139/17 за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області до Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" про стягнення боргу з пільгових пенсій, -

ВСТАНОВИВ:

15.05.2020 на адресу Верховного Суду надійшла касаційна скарга Пенсійного фонду України в Сумській області на постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 11.02.2020 у справі №818/139/17.

Ухвалою Верховного Суду від 21.21.2020 зазначену касаційну скаргу залишено без руху, оскільки позивачем не було надано документа про сплату судового збору.

Ухвалу про залишення касаційної скарги без руху скаржник отримав 28.05.2020, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

Ухвалою Верховного Суду від 06.08.2020 продовжено Головному управлінню Пенсійного фонду України в Сумській області строк на виконання вимог ухвали Верховного Суду від 21.05.2020 до 31.08.2020.

При цьому, зазначені недоліки касаційної скарги позивачем до теперішнього не усунені.

Отже, у встановлений строк позивачем не надано документа про сплату судового збору.

Згідно з частиною 6 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України питання про повернення касаційної скарги суд касаційної інстанції вирішує протягом двадцяти днів з дня надходження касаційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

З урахуванням зазначеного, касаційну скаргу слід повернути скаржнику.

Керуючись статтями 328, 330, 332 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області на постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 11.02.2020 у справі №818/139/17 за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області до Акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" про стягнення боргу з пільгових пенсій повернути скаржнику.

Копію ухвали про повернення касаційної скарги надіслати учасникам справи.

Скаржнику надіслати копію ухвали про повернення касаційної скарги разом з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами.

Повернення касаційної скарги не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В. М. Шарапа

Судді В. М. Бевзенко

С. М. Чиркін
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати