Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 30.07.2019 року у справі №352/2510/18 Ухвала КАС ВП від 30.07.2019 року у справі №352/25...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 30.07.2019 року у справі №352/2510/18



УХВАЛА

29 липня 2019 року

Київ

справа №352/2510/18

адміністративне провадження №К/9901/20662/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

Білоуса О. В., Гімона М. М., Желтобрюх І. Л., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 липня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до в. о начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби Шелігацького Євгенія Сергійовича про скасування постанови в справі про порушення митних правил,

УСТАНОВИЛ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до в. о начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби Шелігацького Євгенія Сергійовича про скасування постанови в справі про порушення митних правил.

Рішенням Тисменицького районного суду Івано-Франківської області від 10 квітня 2019 року позов задоволено.

Скасовано постанову у справі №3998/20500/18 про порушення митних правил від 24 жовтня 2018 року в. о. начальника Волинської митниці ДФС Шелігацького Є. С. про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 470 МК України.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 липня 2019 року рішення суду першої інстанції скасовано, прийнято нову постанову, якою у задоволенні позовних вимог відмовлено.

19 липня 2019 року позивач звернулася до суду касаційної інстанції з касаційною скаргою на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 липня 2019 року.

У відкритті касаційного провадження у справі належить відмовити.

Стаття 272 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) встановлює особливості апеляційного та касаційного оскарження судових рішень в окремих категоріях адміністративних справ.

Згідно з частиною 3 статті 272 КАС України, судові рішення суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду справ, визначених частиною 3 статті 272 КАС України, набирають законної сили з моменту проголошення і не можуть бути оскаржені.

Зокрема, статтею 286 КАС України визначено особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

Отже, нормами КАС України не передбачено можливості оскарження в касаційному порядку судових рішень суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду справ з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

Згідно з пунктом 1 частини 1 статті 333 КАС України, суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.

З огляду на те, що предметом спору у цій справі є рішення та дії суб'єкта владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності, у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись пунктом 1 частини 1 статті 333 КАС України

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 липня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до в. о начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби Шелігацького Євгенія Сергійовича про скасування постанови в справі про порушення митних правил.

Копію ухвали разом з касаційною скаргою та доданими до неї матеріалами направити скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач О. В. Білоус

Судді М. М. Гімон

І. Л. Желтобрюх
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати