Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 11.11.2019 року у справі №400/1590/19 Ухвала КАС ВП від 11.11.2019 року у справі №400/15...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова КАС ВП від 17.03.2023 року у справі №400/1590/19
Ухвала КАС ВП від 11.11.2019 року у справі №400/1590/19



УХВАЛА

11 листопада 2019 року

Київ

справа №400/1590/19

адміністративне провадження №К/9901/30372/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Желєзного І. В.,

суддів: Берназюка Я. О., Коваленко Н. В.,

перевіривши касаційну скаргу Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради

на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 15 липня 2019 року

та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року

у справі №400/1590/19

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Естетик-1"

до Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради

про скасування наказів

УСТАНОВИЛ:

Позивач, звернувся до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом до Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради, в якому просив скасувати накази відповідача "Про скасування реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт" № 127 від 25 квітня 2019 року та "Про скасування реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації" № 128 від 25 квітня 2019 року.

Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 15 липня 2019 року, залишеним без змін постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року, позов задоволено.

01 листопада 2019 року відповідачем подано до Верховного Суду касаційну скаргу на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 15 липня 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року у справі №400/1590/19.

Касаційна скарга відповідає вимогам ст. 330 КАС України, підстав для повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 330, 331 КАС України, Верховний Суд,

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 15 липня 2019 року та постанову П'ятого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року у справі №400/1590/19.

Витребувати з Миколаївського окружного адміністративного суду справу №400/1590/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Естетик-1" до Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради про скасування наказів.

Надіслати учасникам справи копію цієї ухвали разом із копією касаційної скарги та доданих до неї матеріалів. Учасникам справи встановити строк для подачі відзиву на касаційну скаргу у десять днів з дня вручення копії цієї ухвали та роз'яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач І. В. Желєзний

Судді: Я. О. Берназюк

Н. В. Коваленко
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати