12.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  222
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

У Києві нарахували понад 200 незаконних будівництв

За даними Центру моніторингу забудови Києва, в місті  ведуться будівельні роботи на близько 2 тисячах майданчиків, при цьому більше 200 з них – незаконні.

Про це заявив депутат Київради Владислав Михайленко.

За його словами, серед самобудів не лише житлові приміщення, а й паркувальні майданчики, гаражі, заклади харчування і навіть торговельно-складські приміщення.

Причин виникнення незаконних забудов кілька.

Згадайте новину: Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві

"По-перше, бізнес часто-густо не дотримується норм чинного законодавства. Роботи проводяться без встановленого дозволу або без належно затвердженого проекту. Бувають випадки, коли ніби і всі документи є, однак замість планового спортивного комплексу виростає висотка. І ще один варіант махінації – це коли замість задокументованих 16 поверхів зводять 24", – зазначив Михайленко.

Водночас він наголосив, що упродовж останніх років, кількість незаконних забудов практично не збільшується. Більше того, місто почало зносити незаконні об’єкти.

Також на сьогодні уже створено Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, якому мають передати функції ревізора за містобудівною діяльністю у столиці.

Вспомните новость: Самострой на Нижнем Валу в Киеве -проверка мэра Кличка на принципиальность.

Михайленко пояснив, що після цього місто зможе не лише виділяти земельні ділянки, а й контролювати хід будівництва.  

Також у Києві діє сайт Центру моніторингу забудови Києва, де жителі можна ознайомитися із списком усіх незаконних об’єктів міста і не потрапити на гачок житлових аферистів.

Джерело: УП, Київ

Згадайте новину: У Києві за кошти міста хочуть зносити самовільно збудовані паркінги на околицях, а у історичному центрі будинків – монстрів не бачать!

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення