Главная Блог ... Новости У Києві нарахували понад 200 незаконних будівництв У Києві нарахували понад 200 незаконних будівництв...

У Києві нарахували понад 200 незаконних будівництв

Отключить рекламу
У Києві нарахували понад 200 незаконних будівництв - tn1_0_05559600_1465670806_575c5c960d979.jpg

За даними Центру моніторингу забудови Києва, в місті ведуться будівельні роботи на близько 2 тисячах майданчиків, при цьому більше 200 з них – незаконні.

Про це заявив депутат Київради Владислав Михайленко.

За його словами, серед самобудів не лише житлові приміщення, а й паркувальні майданчики, гаражі, заклади харчування і навіть торговельно-складські приміщення.

Причин виникнення незаконних забудов кілька.

Згадайте новину: Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві

"По-перше, бізнес часто-густо не дотримується норм чинного законодавства. Роботи проводяться без встановленого дозволу або без належно затвердженого проекту. Бувають випадки, коли ніби і всі документи є, однак замість планового спортивного комплексу виростає висотка. І ще один варіант махінації – це коли замість задокументованих 16 поверхів зводять 24", – зазначив Михайленко.

Водночас він наголосив, що упродовж останніх років, кількість незаконних забудов практично не збільшується. Більше того, місто почало зносити незаконні об’єкти.

Також на сьогодні уже створено Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, якому мають передати функції ревізора за містобудівною діяльністю у столиці.

Вспомните новость: Самострой на Нижнем Валу в Киеве -проверка мэра Кличка на принципиальность.

Михайленко пояснив, що після цього місто зможе не лише виділяти земельні ділянки, а й контролювати хід будівництва.

Також у Києві діє сайт Центру моніторингу забудови Києва, де жителі можна ознайомитися із списком усіх незаконних об’єктів міста і не потрапити на гачок житлових аферистів.

Джерело: УП, Київ

Згадайте новину: У Києві за кошти міста хочуть зносити самовільно збудовані паркінги на околицях, а у історичному центрі будинків – монстрів не бачать!

 • 1828

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 1828

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Я дкумаю, что не досчитали... Попробуйте что то незконно поставить в любом городе! Самостоятельно!))) Виновных нет конечно!)))

  12.06.2016 12:13

  Там все домовлено.

  17.06.2016 02:49

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст