13.12.2015    Переглядів:  336
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві

Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві  - petitsiya_pro_zaboronu_vvodu_v_ekspluatatsiyu_budinku_monstru_na_podoli_u_kievi_566c88e5833d6.jpg

Згадайте новину: Самострой на Нижнем Валу в Киеве - проверка мэра Кличка на принципиальность

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ НАПРАВЛЕНОЇ НА ЧАСТКОВЕ ЗНЕСЕННЯ БУДИНКУ- МОНСТРА ЗА АДРЕСОЮ М. КИЇВ, ВУЛ. НИЖНІЙ ВАЛ, 27-29:

"ТОВ "Пателі Лізінг", що є забудовником у скандальному будівництві за адресою вул. Нижний Вал, 27-29, вчинило численні порушення умов погодження проектної документації, умов оренди зімельної ділянки, об'ємів будівництва та умов пайової участі. Це призвело до самочинних змін до планів будівництва житлово-офісного комплексу із подземним паркінгом та вбудованними нежитловими приміщеннями. Результатом самочинства стало перевищення дозволеної проектом поверховості та спотворення архітектурного та історичного середовища стародавнього Подолу. 
Вимагаємо:
1. Не поновлювати із ТОВ "Пателі Лізінг" договір оренди земельної ділянки за адресою вул. Верхній Вал, 27-29 (договір №85-6-00239 від 8.12.2005 із змінами від 4.07.2011 №85-6-005507), та не заключати новий договір з цього ж самого предмету.
2. Примусити ТОВ "Пателі Лізінг" самостійно та за свій кошт демонтувати поверхі, які були збудовані із порушеням проектної документації.
3. Унеможливити для ТОВ "Пателі Лізінг" (або для будь-яких іі правонаступників) ввід в експлуатацію зазначеного вище будівництва до моменту приведення будівлі у відповідність із проектною документацією та демонтажа самочинно збудованних поверхів."

ПІДПИСУВАТИ ПЕТИЦІЮ ПРОСИМО ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1429

3
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: