21.01.2016    Переглядів:  279
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У Києві за кошти міста хочуть зносити самовільно збудовані паркінги на околицях, а у історичному центрі будинків – монстрів не бачать!

У Києві за кошти міста хочуть зносити самовільно збудовані паркінги на околицях, а у історичному центрі будинків – монстрів не бачать! - u_kievi_za_koshti_mista_hochut_znositi_samovilno_zbudovani_parkingi_na_okolitsyah_a_u_istorichnomu_tsentri_budinkiv_monstriv_ne_bachat_56a0b759d03b9.jpg

Департамент міського благоустрою КМДА під час внесення змін до бюджету ініціюватиме виділення коштів на знесення незаконних капітальних будівництв у місті.

Про це повідомив директор Департаменту Дмитро Білоцерковець.

"Ми будемо просити, щоб хоч якісь суми вперше в Києві виділили на знесення незаконних будівництв. Для початку було б добре, щоб на 2016 рік була закладена сума для знесення хоча б одної незаконної капітальної будівлі", - сказав він.

Він пояснив, що на сьогодні це єдиний можливий вихід з ситуації, яка склалась у місті з незаконними будівництвами.

"Ми можемо не виділяти гроші і нічого не зносити, але ми повинні розуміти, що самі ці забудовники не будуть їх зносити", - сказав Білоцерковець.

Він відзначив, що забудовники часто роблять так, що будинок зводить підприємство-"нульовка", я якого на рахунку нема коштів.

Згадайте новину:  Будинок Сікорського у Києві повернуто громаді за рішенням суду 

"Це робиться спеціально, щоб у випадку, якщо буде рішення суду, яке зобов’язуватиме знести незаконну будівлю, то в компанії просто не було коштів на це", - сказав чиновник.

"Тут є ключовий момент – або зараз місто знесе хоч одну будівлю незаконну і покаже забудовникам, що рано чи пізно почне зносити усі незаконні будівлі, тоді забудовники, які хочуть щось зробити в обхід закону, почнуть задумуватися, або не робити нічого – і ця ситуація з незаконними будівництвами триватиме і далі", - сказав Білоцерковець.

Згадайте новину: Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві

Він відзначив, що першим об’єктом, який варто знести за бюджетні гроші є незаконний паркінги на Харківському шосе, 19.

"Він є потенційно небезпечним, бо стоїть просто на Дарницькому колекторі. А по-друге, на його демонтаж треба не так багато коштів, як на знесення житлової будівлі. Тобто навантаження на бюджет буде мінімальне. Але це буде уроком для всіх забудовників", - сказав Білоцерковець.

Джерело: УП, Київ

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: