0
0
5504
В досить курйозну і неприємну ситуацію потрапив мій клієнт, учасник дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої отримав тілесні ушкодження і втратив автомобіль. Сюрпризом стала та обставина, що права на отримання страхового відшкодування за знищений в ДТП автомобіль у мого клієнта НЕ виникло, бо, як виявилось, довіреність, видана щасливому власнику євро бляхи, підроблена!!!
Користуйтеся консультацією: Як безпечно придбати автомобіль: довіреність, техпаспорт або договір купівлі-продажу?
Ситуація розвивалась наступним чином. Громадянин України вирішив придбати за кордоном автомобіль, щоб були колеса під ногами. Бувша у використанні Mazda primacy 2001 року випуску за півтори тисячі доларів здавалося цілком вигідною пропозицією. На кордоні автомобіль пропустили без зайвих питань, та й на території України жодних проблем з експлуатацією автомобіля не виникало. Але одного дня сталось ДТП, внаслідок якого придбана за кордоном іномарка ремонту не підлягає. З метою отримання страхового відшкодування по автоцивілці, власник знищеного автомобіля звернувся до страхової компанії з заявою на відшкодування вартості авто, однак отримати жодної копійки не вдалось. А все тому, що довіреність, яку покупець автомобіля отримав за кордоном виявилась підробленою, хоча й містила підпис та печатку нотаріуса….
Як виявилося пізніше, документи (в т.ч. довіреність) оформили і віддали новому власнику автомобіля без його особистої присутності у нотаріуса…... ця обставина мала б поставити під сумнів легітимність отриманих документів, але ж хто думає про можливі наслідки в погоні за омріяною іномаркою.
Що б я радила тим, хто збирається придбати автівку за кордоном, то це, звичайно, що приділяти особливу увагу кожному документу, який Вам пропонують підписати, а також врахувати, що документ, який засвідчується нотаріально – не може бути виданий і засвідчений нотаріусом без особистої присутності підписанта, адже робота нотаріуса в тому й полягає, що встановити особу і засвідчити її підпис, тобто підпис на документі ставиться в присутності нотаріуса! Якщо Вам принесли красивий з печаткою нотаріуса папірець, який ніби-то можна підписати потім, це більш за все наша ситуація, а отже – підробка.
Бажаю всім порядних контрагентів, вигідних угод, а ще «ні цвяха ні жезла на дорозі»!
Адвокат, автор консультації:
050 809-50-58, 068 654-55-23, e-mail: galinazibinska@gmail.com
Користуйтеся консультацією: Коли потрібна нотаріальна довіреність, а коли ні
Аналізуйте судовий акт: Видача довіреності на володіння автомобілем без належного укладення договору купівлі-продажу не вважається укладеним договором та не є підставою для набуття права власності на нього (Апеляц. суд Львівської області, справа № 450/2433/15, 12.04.17)
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
138
Коментарии:
0
Просмотров:
117
Коментарии:
0
Просмотров:
324
Коментарии:
0
Просмотров:
391
Коментарии:
0
Просмотров:
609
Коментарии:
0
Просмотров:
732
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.