10.02.2016    Просмотров:  224
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суд Печерський поновив спійманого на хабарі Ярослава Кашубу на посаді голови Держслужби зайнятості

Суд Печерський поновив спійманого на хабарі Ярослава Кашубу на посаді голови Держслужби зайнятості - sud_pecherskiy_ponoviv_spiymanogo_na_habari_yaroslava_kashubu_na_posadi_golovi_dergslugbi_zaynyatosti_56bb45b24ded2.jpg

Печерський суд Києва ухвалив рішення, що Ярослав Кашуба, спійманий у вересні минулого року на хабарі у 622 тис. грн, повинен бути поновлений на посаді голови Держслужби зайнятості.

Про це розповів міністр соціальної політики Павло Розенко.

“На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року я зобов’язаний відновити його на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і так як ніяких судових розглядів по цій справі немає, він повинен повернутися на роботу”, – розповів міністр.

“Ніякого судового розгляду справи про хабарництво немає. Як реагувати на цю ситуацію? З одного боку є факти, які бачили і я, і всі інші, з іншого боку – немає ніякого продовження цієї справи. Зате є рішення суду про те, що я зобов’язаний відновити Кашубу на посаді голови Державної служби зайнятості”, – зазначив міністр.

Міністр Розенко запевнив в тому, що не буде відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою. Нагадаємо, 11 вересня 2015 року співробітники СБУспільно з Генпрокуратурою затримали голову Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу.

Згадайте новину: Голову Державної служби зайнятості Кашубу затримали за хабар у розмірі 600 тис. грн. Суд дозволив вийти під заставу в розмірі 1,8 млн. грн.

Він був затриманий в службовому автомобілі у центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисяч гривень. За версією СБУ, “чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба.

В протиправних схемах він використовував підлеглих, які змушували підприємців платити “данину” за перемогу в тендерах”.

Незадовго до затримання екс-керівник Держслужби зайнятості Кашуба їздив до Німеччини для проходження тренінгу з попередження корупції.

Через кілька днів після інциденту міністр соціальної політики Павло Розенко звільнив усіх керівників Державної служби зайнятості.

Джерело: Дзеркало тижня

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: