Главная Блог ... Новости Справа Майдану: Апеляційний суд Києва наклав арешт на вулицю Інститутську Справа Майдану: Апеляційний суд Києва наклав арешт...

Справа Майдану: Апеляційний суд Києва наклав арешт на вулицю Інститутську

Отключить рекламу
Справа Майдану: Апеляційний суд Києва наклав арешт на вулицю Інститутську - tn1_0_41370700_1561355712_5d1065c065071.jpg

Апеляційний суд наклав арешт на територію столичної вулиці Інститутська, де розташована Алея Героїв Небесної сотні і ще тривають слідчі експерименти у справі Майдану, пише hromadske.ua

Про це повідомляється в групі «Зберегти Інститутську».

Генеральна прокуратура оскаржила рішення Печерського суду Києва, який відмовився накладати арешт на ділянки вулиці, де ще тривають слідчі експерименти і якими вже користується Музей Революції Гідності, який зокрема почав проводити там будівельні роботи.

«На думку прокуратури, скасування арешту до завершення слідчих дій було незаконним. Додатковими аргументами було проведення робіт без погодження і клопотання потерпілих про проведення додаткових слідчих дій», — сказав у коментарі Громадському начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

На думку прокуратури, в ході судових засідань, зокрема щодо розстрілів Небесної сотні, з’являються нові обставини, які потрібно перевіряти шляхом додаткових або повторних слідчих експериментів.

Під час судового засідання 20 червня прокурор долучив до матеріалів справи заяву народного депутата Ігоря Луценка про кримінальне правопорушення, в якій наголошується, що Музей пошкодив пам’ятку архітектури, знімаючи бруківку на Алеї Героїв Небесної сотні.

Представники Національного музею Революції Гідності не з’явились на засідання, однак на одному з минулих засідань вони подали заяву, якою дозволили розглядати справу без них.

Згадайте новину: Київрада перейменувала Московський міст і кілька столичних вулиць

Зрештою судді наклали арешт на вказані прокуратурою ділянки. Рішення оскарженню не підлягає.

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська, коментуючи рішення після засідання, зазначила, що всупереч усім усним домовленостям, на території Інститутської почалися будівельні роботи, які спотворили місце злочину, скоєного щодо конкретних осіб.

«Я представляю інтереси потерпілих, серед яких всі письмово підтвердили, що хочуть, щоб до завершення всіх слідчих експериментів не було змін на Інститутській», — сказала Закревська.

Арешт на ділянку мають зняти після завершення слідчих дій.

Згадайте новину: Сквер Небесної сотні остаточно повернули державі

Нагадаємо:

 • 17 липня 2018 року Генпрокуратура почала слідчий експеримент в центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планували завершити протягом місяця.
 • Наприкінці січня 2019-го у Києві на Інститутській та Алеї Героїв Небесної Сотні встановили паркан, який є підготовчим етапом до будівництва музею Революції Гідності. Але у ГПУ заявили, що встановлення паркану заважає слідчим діям у справі Майдану.
 • 23 лютого Печерський райсуд Києва скасував арешт земельних ділянок, на яких заплановане будівництво Меморіалу Героїв Небесної Сотні.
 • Як повідомлялося, меморіал Героїв Небесної Сотні планували відкрити в Києві 20 лютого 2019 року. Однак директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні Ігор Пошивайло запевняв, що вони готові кілька місяців зачекати з початком будівництва меморіалу Героям Небесної сотні, до завершення усіх слідчих експериментів у розслідуванні розстрілів на вулиці Інститутській.

Автор новини: Вікторія Рощина

 • 1575

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1575

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст