27.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Соціальні виплати призвели до того, що кожна п'ята новонароджена дитина – байстрюк

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що наявна система виплати матеріальної допомоги по народженні дитини стимулює відмову від реєстрації шлюбу і сприяє збільшенню кількості матерів-одиначок.

“Це тому, що ми їм платимо “премію” за неоформлений шлюб. Ось якщо ти оформлюєш шлюб, ти отримуєш допомогу при народженні – і все. А якщо не оформила, тобі ще й гроші дають як матері-одиначці”, – пояснив Рева.

Користуйтесь консультацією: ПЕРШИЙ ДОКУМЕНТ ДИТИНИ

За його словами, на 1 січня 2016 року налічувалося 600 тис. матерів-одиначок, кожна 5 дитина народжується в Україні поза шлюбом, за 10 років кількість матерів-одиначок збільшилася в 22 рази.

При цьому допомога по народженні дитини, яка виплачується протягом 3 років, становить близько 40 тис. гривень, сума щомісячної допомоги становить близько 800 гривень, що в 10 разів вище, ніж у Росії.

Міністр зазначив, що виплати надаються безробітним матерям-одиначкам, батьки дітей яких ухиляються від сплати аліментів.

Користуйтесь консультацією: Грошова допомога при народженні дитини у 2016 році. Перелік документів необхідних для отримання допомоги

Така ситуація підштовхує батьків не реєструвати шлюб.

Рева зазначив, що міністерство готує пропозицію з удосконалення виплати такої допомоги.

Як повідомляли ЗМІ, в липні Кабінет Міністрів запустив пілотний проект із реєстрації одруження протягом 24 годин у Києві, Одесі, Львові, Маріуполі (Донецька область) і Сєвєродонецьку (Луганська область).

Джерело: Українські Новини

Користуйтесь консультацією: Отримання допомоги на дітей одинокими матерями

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення