Главная Блог ... Новости Розпочато судове слідство про бездіяльність НАБУ щодо членів ВККС Розпочато судове слідство про бездіяльність НАБУ щ...

Розпочато судове слідство про бездіяльність НАБУ щодо членів ВККС

Отключить рекламу
Розпочато судове слідство про бездіяльність НАБУ щодо членів ВККС - tn1_0_86741100_1479481487_582f188fd3ce2.jpg

Слідчий суддя Солом`янського районного суду Києва розпочав розгляд скарги на бездіяльність детективів НАБУ. Йдеться про невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою про кримінальні правопорушення. А саме щодо ймовірного вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та суддями Жовтневого районного суду м. Харкова. Щодо членів ВККС - це відповідно ч.2 ст.28, ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Суддям одного з харковських райсудів закидають - відповідно ч.2 ст.28, ч.1 ст.364, 368, ч.1 ст.375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) та ч. 1 ст 382 (невиконання судового рішення) ККУ.

Згадайте новину: 98% скарг на суддів Вища кваліфікаційна комісія суддів України не розглядає

Розгляд цієї справи у режимі відеоконференції 14 листопада 2016 не відбувся. Як зазначено у судовій ухвалі, через відсутність залів для її проведення. Наступне судове засідання у режимі відеоконференції із Червонозаводським райсудом міста Харкова у Солом’янському суді має відбутися 13 грудня цього року.

Нагадаємо, у жовтні Солом'янський райсуд міста Києва зобов’язав НАБУ внести відомості до ЄРДР щодо незаконного впливу міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика на рішення Ради Оптового ринку електроенергії.

Джерело: Резонанс

Згадайте новину: Все буде Василь Кісіль і Партнери

 • 1134

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1134

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст