Головна Блог ... Новини Все буде Василь Кісіль і Партнери

Все буде Василь Кісіль і Партнери

Відключити рекламу
Все буде Василь Кісіль і Партнери - tn1_0_09610600_1479310105_582c7b1917816.jpg

Нещодавня історія з губернатором Миколаївщини про 44 помилки в 52 словах вже наглядно продемонструвала всю профанацію конкурсного добору в сфері державної служби.

Та що ж очікує нас в конкурсних доборах в судовій системі?

27 жовтня 2016 року Вища рада юстиції погодила кількість суддів касаційних судів у складі новоутвореного Верховного Суду та створила вакансії для 120 суддів цього Суду.

Не оцінюючи вказане рішення з точки зору законності (хоча воно безумовно і викликає значні сумніви – адже це повноваження не Вищої ради юстиції, а саме Вищої ради правосуддя, яка наразі не створена), слід зазначити, що його прийняття співпало з призначенням двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Згадайте новину: У касаційних судах при Верховному Суді працюватиме 120 суддів

Нагадаємо, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України є саме тим органом, який відповідно до чинного законодавство уповноважений проводити конкурс за заміщення вакантних посад суддів, в тому числі й у новостворений Верховний Суд.

28 жовтня 2016 року Головою Державної судової адміністрації України уродженця міста Донецьк, адвоката юридичної фірми «Салком» Тараса Лукаша було призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Засновниками ТОВ «Юридична фірма «Салком» відповідно до ЄДРПОУ є Валерій Лумковський та Євген Кубко. Згідно інформації, Лукомський Валерій був помічником на громадських засадах у трьох скликаннях депутата від Партії регіонів Івана Вернідубова, а Євген Кубко - Юрія Єханурова і лише в 4 скликанні.

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В. Лутковської від 25 жовтня 2016 року членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України було призначено Андрія Козлова.

Читайте статтю: Виправлення судових помилок: як це відбувається в Україні?

Останнім місцем роботи Андрія Козлова значиться юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери». Василь Кісіль є також у переліку осіб, яких Андрій Козлов вказав серед тих, хто може надати йому позитивні рекомендації.

Прикметно, що член Вищої ради юстиції, призначений з’їздом адвокатів, Вадим Беляневич, певний час також працював адвокатом адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери», а до цього - заступником директора малого підприємства «Проксен», та адвокатом адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та партнери» нинішнього Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

В свою чергу, Сергій Козьяков у 1990 році також був співзасновником і партнером Юридичної фірми "Проксен".

Інтернет пов’язує фірму "Проксен" з іменами Олександра Задорожнього та Михайла Охендовського, головою Центральної виборчої комісії України.

Згадайте новину: Без Бугая: В Україні сформували Громадську раду доброчесності

І чомусь, зовсім не дивує, що заступник Глави Адміністрації Президента Олексій Філатов також працював у фірмі «Проксен» та в Адвокатському об’єднанні «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери».

Співпадіння? Не думаємо.

Наразі в ЗМІ з’явилась інформації, що Олексій Філатов покидає свій пост, з метою подальшої кар’єри на посаді судді новоствореного Верховного Суду. Воно і не дивно, адже всі комфортні умови для цього створено: закон необхідним чином змінено, а близькі знайомі займають посади в органах, відповідальних за формування суддівського корпусу.

Разом з тим, на посаду Голови Верховного Суду по квоті Народного Фронту напевне претендуватиме Павло Петренко.

Згадайте новину: Глава Держказначейства Тетяна Слюз — про рішення судів, які загрожують роботі установи

Все вказане свідчить про наступне - кадровий непотизм та реформа «під себе» ось як, а не інакше, можна назвати результати так званої судової реформи, кураторством якої займався Філатов.

І це не визнає та ніколи відверто не скаже ніякий рух «чесно» чи реанімаційний пакет реформ.

Вселяє надії, що зв’язки цього реформаторського угрупування видно як на долоні, й наступній владі не складе ніяких труднощів більш прискіпливо перевірити діяльність всіх цих видатних особистостей сьогодення.

Автор: Всеволод Розумовський

Джерело: Резонанс

 • 1580

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1580

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст