Главная Блог ... Новости Роздуми про зміни до Конституції України міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Роздуми про зміни до Конституції України міністр...

Роздуми про зміни до Конституції України міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 2

 • 1151

Отключить рекламу
 - tn1_rozdumi_pro_zmini_do_konstitutsii_ukraini_ministra_vnutrishnih_sprav_arsena_avakova_57518ad4c62c0.jpg

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: Як мінімум 5000 із 7000 суддів будуть відправлені у відставку! Суди будуть створюватися заново – ніяких автоматичних переведень і переходів зі старих судів у нові! Тільки нові конкурсні набори!

Це, якщо хтось не зрозумів, – грубе резюме вчорашнього проголосованого в Раді законодавчого пакета Конституційних змін і супутнього Закону.

Зовсім непогано, чудово!

Згадайте новину: Революція у судовій системі: ВРУ внесла зміни в Конституцію України та прийняла новий закон "Про судоустрій та статус суддів"

Пам'ятаю, який крик піднявся з боку "професіоналів судової системи" стосовно двох моїх січневих блогів з вимогою повного перезавантаження судів.

Навіть заяву Верховного суду зробила обурена судова громадськість..., але, на жаль, і ах – сталося не за їх бажанням. Буде повне перезавантаження! Нехай не так різко і швидко, як хотілося б мені та колегам із "Народного фронту", але свого ми домоглися. Це колосальний крок вперед у знищенні пострадянського судового монстра і створенні цивілізованої судової системи, що користується довірою у людей!

Згадайте новину: "Переатестація "відсіває" до 30% керівного складу поліції"

Пишаюся жорсткою, безкомпромісною позицією в цьому питанні Арсенія Яценюка та Андрія Парубія, компетентною позицією і щоденною роботою над законопроектами Павла Петренка та Леоніда Ємця! Вони й ряд інших колег зробили колосальну роботу і провели справжні реформаторські зміни!

Тепер справа за імплементацією законів. Це вкрай важливо, адже бюрократичний дракон старої корумпованої судової мафії ще не вбитий. Це тільки початок шляху й важливо не розслаблятися і йти далі!

Джерело: УП

Згадайте новину: Филатов: новый Верховный Суд может быть создан уже в марте 2017 года

 • 1151

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 1151

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Одни разговоры! Кто много говорит, тот, как правило, нечего не делает!"

  04.06.2016 01:40

  Поменяют на кого??? Говорят, что адвокаты ( со знанием дела) не хотят идти в судьи)))

  04.06.2016 13:49

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст