Головна Блог ... Новини Роздуми про зміни до Конституції України міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Роздуми про зміни до Конституції України міністр...

Роздуми про зміни до Конституції України міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 2

 • 1383

Відключити рекламу
Роздуми про зміни до Конституції України міністра внутрішніх справ Арсена Авакова - tn1_rozdumi_pro_zmini_do_konstitutsii_ukraini_ministra_vnutrishnih_sprav_arsena_avakova_57518ad4c62c0.jpg

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: Як мінімум 5000 із 7000 суддів будуть відправлені у відставку! Суди будуть створюватися заново – ніяких автоматичних переведень і переходів зі старих судів у нові! Тільки нові конкурсні набори!

Це, якщо хтось не зрозумів, – грубе резюме вчорашнього проголосованого в Раді законодавчого пакета Конституційних змін і супутнього Закону.

Зовсім непогано, чудово!

Згадайте новину: Революція у судовій системі: ВРУ внесла зміни в Конституцію України та прийняла новий закон "Про судоустрій та статус суддів"

Пам'ятаю, який крик піднявся з боку "професіоналів судової системи" стосовно двох моїх січневих блогів з вимогою повного перезавантаження судів.

Навіть заяву Верховного суду зробила обурена судова громадськість..., але, на жаль, і ах – сталося не за їх бажанням. Буде повне перезавантаження! Нехай не так різко і швидко, як хотілося б мені та колегам із "Народного фронту", але свого ми домоглися. Це колосальний крок вперед у знищенні пострадянського судового монстра і створенні цивілізованої судової системи, що користується довірою у людей!

Згадайте новину: "Переатестація "відсіває" до 30% керівного складу поліції"

Пишаюся жорсткою, безкомпромісною позицією в цьому питанні Арсенія Яценюка та Андрія Парубія, компетентною позицією і щоденною роботою над законопроектами Павла Петренка та Леоніда Ємця! Вони й ряд інших колег зробили колосальну роботу і провели справжні реформаторські зміни!

Тепер справа за імплементацією законів. Це вкрай важливо, адже бюрократичний дракон старої корумпованої судової мафії ще не вбитий. Це тільки початок шляху й важливо не розслаблятися і йти далі!

Джерело: УП

Згадайте новину: Филатов: новый Верховный Суд может быть создан уже в марте 2017 года

 • 1383

  Переглядів

 • 2

  Коментарі

 • 1383

  Переглядів

 • 2

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Одни разговоры! Кто много говорит, тот, как правило, нечего не делает!"

  04.06.2016 01:40

  Поменяют на кого??? Говорят, что адвокаты ( со знанием дела) не хотят идти в судьи)))

  04.06.2016 13:49

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст