Главная Блог ... Новости Росія за всіма ознаками готується до довготривалої війни – міністр оборони Резніков Росія за всіма ознаками готується до довготривалої...

Росія за всіма ознаками готується до довготривалої війни – міністр оборони Резніков

Отключить рекламу
 - 502aa63cf3f8be54a394224d007bfcc1.jpg

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Росія за всіма ознаками готується до довготривалої війни проти України, накопичуючи ресурси й зводячи оборонні фортифікації на захоплених територіях.

Вспомните новость: Что содержит в себе закон о ленд-лизе подписанный президентом Байденом

Джерело: виступ міністра Резнікова у Раді закордонних справ ЄС на рівні міністрів оборони за участю Генерального секретаря НАТО

Пряма мова Резнікова: "За багатьма ознаками Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції. Війна переходить у затяжну фазу. Ми бачимо, як на Херсонщині, у Запорізькій області російські окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони.

Кожен день війни приносить жертви серед наших військових та величезні страждання цивільного населення. Особливо – на тимчасово захоплених Росією територіях. Весь світ бачив, що відбулося у Бучі. Такі самі "бучі" зараз відбуваються скрізь, де стоять російські війська. Наших людей викрадають, катують, вбивають.

Війна руйнує українську економіку. З кожним днем збільшується потреба у ресурсах на відновлення. Затягування війни спричиняє ризик глобальної продовольчої кризи, а також чергової міграційної кризи.

З огляду на це ми хочемо перемогти ворога і звільнити наші території у найкоротший термін. Не дати Росії затягнути конфлікт.

Тому ми дуже зацікавлені отримувати міжнародну допомогу, купувати зброю максимально швидко та у потрібних кількостях. Нам потрібні танки, бронемашини, засоби ураження на довгих дистанціях (реактивні системи залпового вогню, важка артилерія, авіація, ракети). Ми прагнемо зберегти життя наших людей".

Вспомните новость: Россия хочет открыть второй фронт. Что станет решающим поражением Кремля

Деталі: Резніков додав, що, за даними української розвідки, Росія наразі застосовує проти України загальне угруповання військ чисельністю 167 тисяч військових (з урахуванням резервів).

Станом на 17 травня, безпосередньо на полі бою розгорнуто 91 батальйонно-тактичну групу. Ще близько 55 БТГр росіяни можуть розгорнути з резервів, а також перекинути після відновлення 1-2 місяців ті угруповання, які зазнали втрат під час першого етапу війни.

Резніков наполягає, що російські війська переважають українські Збройні сили в контексті важкого озброєння, передусім в реактивних системах залпового вогню і ствольній артилерії. Однак, у разі покращення координації з боку країн-партнерів, включно з США, Великою Британією, ЄС, Японією, Австралією, Туреччиною тощо, є шанс на швидкий наступ українських військ і звільнення територій.

Міністр запропонував партнерам розподілити поставки зброї на коротко-, середньо- і довгострокові, аби українська влада могла коректно планувати свої сили і навчання персоналу.

Всі сторони зустрічі погодилися на тому, що єдино прийнятним завершенням війни буде відновлення суверенітету й територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах 1991 року.

 • 1784

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1784

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст