Главная Блог ... Новости Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, але невідомо, коли їх скасують Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, ...

Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, але невідомо, коли їх скасують

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_13056100_1464442860_57499fec1fe51.jpg

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що трудові книжки вже не відіграють жодної ролі, але невідомо, коли їх скасують.

«Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить. Вона свідчить лише про місце, де ви працювали, але цю ж інформацію ви можете отримати у Пенсійному фонді», – зазначив Рева.

При цьому міністр уникнув відповіді на запитання, як швидко можуть скасувати трудові книжки.

«Це була ідея великого попереднього реформатора міністра. Правда жодних інших ідей я від нього не почув. Але якби це навіть зробили, це абсолютно б не вплинуло на економічну ситуацію в Україні. Воно не має значення ні для Пенсійного фонду, ні для економіки, ні для чого», – сказав Рева.

Користуйтесь консультацією: Підтвердження стажу роботи за відсутності записів в трудовій книжці

Колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявляв про необхідність скасування системи трудових книжок через те, що вона ускладнює роботу з кадрами для підприємств. У листопаді 2015 року, за словами Абромавичуса, Кабінет міністрів України схвалив законопроект, який скасовує необхідність оформлення і ведення трудових книжок як свідчення трудового стажу і відправив його до Верховної Ради. Водночас тоді у фракціях щонайменше двох політичних сил розкритикували ідею скасування системи трудових книжок.

Джерело: Радіо Свобода

Читайте статтю: Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній

 • 2004

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2004

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст