28.05.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  211
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, але невідомо, коли їх скасують

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що трудові книжки вже не відіграють жодної ролі, але невідомо, коли їх скасують.

«Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить. Вона свідчить лише про місце, де ви працювали, але цю ж інформацію ви можете отримати у Пенсійному фонді», – зазначив Рева.

При цьому міністр уникнув відповіді на запитання, як швидко можуть скасувати трудові книжки.

«Це була ідея великого попереднього реформатора міністра. Правда жодних інших ідей я від нього не почув. Але якби це навіть зробили, це абсолютно б не вплинуло на економічну ситуацію в Україні. Воно не має значення ні для Пенсійного фонду, ні для економіки, ні для чого», – сказав Рева.

Користуйтесь консультацією: Підтвердження стажу роботи за відсутності записів в трудовій книжці

Колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявляв про необхідність скасування системи трудових книжок через те, що вона ускладнює роботу з кадрами для підприємств. У листопаді 2015 року, за словами Абромавичуса, Кабінет міністрів України схвалив законопроект, який скасовує необхідність оформлення і ведення трудових книжок як свідчення трудового стажу і відправив його до Верховної Ради. Водночас тоді у фракціях щонайменше двох політичних сил розкритикували ідею скасування системи трудових книжок.

Джерело: Радіо Свобода

Читайте статтю: Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення