Головна Блог ... Новини Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, але невідомо, коли їх скасують Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, ...

Міністр Рева: трудові книжки нічого не означають, але невідомо, коли їх скасують

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_13056100_1464442860_57499fec1fe51.jpg

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що трудові книжки вже не відіграють жодної ролі, але невідомо, коли їх скасують.

«Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить. Вона свідчить лише про місце, де ви працювали, але цю ж інформацію ви можете отримати у Пенсійному фонді», – зазначив Рева.

При цьому міністр уникнув відповіді на запитання, як швидко можуть скасувати трудові книжки.

«Це була ідея великого попереднього реформатора міністра. Правда жодних інших ідей я від нього не почув. Але якби це навіть зробили, це абсолютно б не вплинуло на економічну ситуацію в Україні. Воно не має значення ні для Пенсійного фонду, ні для економіки, ні для чого», – сказав Рева.

Користуйтесь консультацією: Підтвердження стажу роботи за відсутності записів в трудовій книжці

Колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявляв про необхідність скасування системи трудових книжок через те, що вона ускладнює роботу з кадрами для підприємств. У листопаді 2015 року, за словами Абромавичуса, Кабінет міністрів України схвалив законопроект, який скасовує необхідність оформлення і ведення трудових книжок як свідчення трудового стажу і відправив його до Верховної Ради. Водночас тоді у фракціях щонайменше двох політичних сил розкритикували ідею скасування системи трудових книжок.

Джерело: Радіо Свобода

Читайте статтю: Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній

 • 1960

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1960

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст