Реформи економіки: Бальцерович - представник Порошенко в Кабміні знає, що треба робити:)

05.05.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  877
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

В Україні починається економічне зростання. І воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи, які підтримуватимуться не тільки урядом, а й парламентом. Йдеться про чотири головні реформи.

Згадайте новину: Інвест-банкір: Українські олігархи дуже сильно "здулися"

Про це заявив представник президента України в Кабінеті міністрів Лешек Бальцерович.

"У першу чергу, потрібно зміцнити фінансову стабільність. Це дуже важливо для людей. Дуже погано, коли є фіскальна криза. Потрібно багато зробити для того, щоб Держбюджет не змінювався по 50 разів на рік", - наголосив він і додав, що НБУ зробив велику роботу з очищення банківського сектора і з монетарної політики.

Згадайте новину:Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.

Друга реформа стосується зміцнення економічного зростання. "Це деолігархізація і позбавлення від будь-яких монополій. Я проти монополій, потрібна конкуренція. Також Україні потрібна комплексна дерегуляція. Вкрай важливий розвиток малого і середнього бізнесу. Це прискорить розвиток конкуренції, а співпраця з ЄС у цьому допоможе", - зазначив Бальцерович.

Третьою реформою польський реформатор назвав зміцнення законного держави. "Головне - боротьба з корупцією, яка передбачає реформу прокуратури і судів. Четверта сфера - розбудова держави. Децентралізацію потрібно проводити і далі", - резюмував Лешек Бальцерович.

«Починається економічне зростання, і воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи і якщо буде підтримка не тільки в уряді, але перш за все в парламенті», – заявив він.

Також він зазначив, що Україні вдалося уникнути бюджетної катастрофи.

«Завдяки політиці уряду і влади ви уникли катастрофи по бюджету. Вам загрожувала катастрофа по бюджету через вихідні установки. Я пам’ятаю, дефіцит був 10% валового продукту, він знизився на 3%. Звичайно, робота не закінчена, але ви подивіться на цю різницю », – сказав Бальцерович.

Він також зазначив, що Україна вже не залежить від імпорту газу від «Газпрому».

«Кілька років тому, наскільки я пам’ятаю, це було більше 40 млрд куб. м. Цього року – нуль. Це рекорд Європи з диверсифікації, ніякої іншої країни такої немає. По-друге, настає і прискорюється процес диверсифікації експорту, почасти через російські санкції, через більш тісні контакти з європейською спільнотою. Тепер найголовнішим партнером для України по експорту є Європа », – пояснив реформатор.

Джерело: Обозреватель

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

ЕСПЧ
1