Інвест-банкір: Українські олігархи дуже сильно "здулися"

04.05.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  894
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Багато українських олігархів втратили значну частину активів через банківську та економічну кризу і війну.

Про це заявив інвестбанкір та радник голови Фонду держмайна Сергій Будкін.

За його словами, незважаючи на те, що українські олігархи все ще домовляються з владою і зберігають низку активів, значну їх частину вони втратили.

“Багато з них значну частину активів втратили, подивіться на того ж Костянтина Жеваго. Війна, банківська криза, економічна криза – все це, помножене одне на одне, призвело до того, що олігархи дуже сильно “здулися”, – говорить Будкін.

Він зазначає, що навіть попри те, що підприємства продовжують працювати на Сході і в умовах війни, їх рейтинг значно знизився.

“Давайте подивимося, де зараз “Метінвест”. Нещодавно Fitch підтвердив їм дефолтний рейтинг. А три роки тому “Метінвест” був компанією з рейтингом, рівним практично суверенному”, – додає він.

За його словами, основне завдання великого бізнесу – не збільшити капіталізацію, а “якимось чином утриматися і розібратися з тим, що є”.

Згадайте новину: Bloomberg: Лондонський суд заморозив активи Коломойського і трьох українських бізнесменів на суму $380 млн

“Наша економіка в принципі дуже сильно буде зсуватися в бік – від великих промислових підприємств до малого і середнього бізнесу. І це не залежатиме від дій олігархів, це – об’єктивна реальність. Чим довше перебуватимуть біля керма люди, подібні тим, які перебували в попередню і нинішню каденцію, тим швидше це відбудеться”, – заявляє інвестбанкір.

Він також зазначає, що наразі немає сенсу планувати вперед на п’ять-шість років, які необхідні для будівництва великих підприємств та інфраструктури.

Згадайте новину: Названо найбагатшого жителя України у 2015 році

“Зате у вас є великий сенс, який завжди був, є і залишається – відкривати ресторани, якісь сервісні бізнеси, займатися ІТ-індустрією – бізнесами, які, з одного боку, не вимагають значних капіталовкладень, а з іншого боку, орієнтовані або на надання послуг, або на експорт”, – додає Будкін.

Джерело: Економічна Правда

Безкоштовна консультація швидка відповідь на Ваше юридичне питання допоможе зорієнтуватися у подальших діях.

Оголосіть власний тендер та отримайте вигідну пропозицію від більш ніж 5000 юристів зі всієї України.

Відео-консультація юриста це сучасне та ефективне рішення для отримання необхідної інформації

Каталог юристів України це ефективний спосіб знайти надійного та професійного виконавця для Вашої юридичної мети
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

ЕСПЧ
0