23.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  321
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Bloomberg: Лондонський суд заморозив активи Коломойського і трьох українських бізнесменів на суму $380 млн

Bloomberg: Лондонський суд заморозив активи Коломойського і трьох українських бізнесменів на суму $380 млн - 0_45435600_1461396076_571b226c6ef19.jpg

Лондонський суд заморозив активи Ігоря Коломойського і ще трьох українських бізнесменів за позовом російської нафтової компанії Татнафта на загальну суму $380 млн.

У позові компанія Татнафта заявляє, що в 2009 році бізнесмени шахрайським шляхом заволоділи коштами, які належать Татнафті за поставлену нафту. Компанія вимагає відшкодувати понад $334 млн збитку.

"Це застаріла вимога, вона стосується історичних подій. Ми вважаємо, що у позову минув термін давності", - заявив адвокат Боголюбова Алі Мальок.

Наказ, який підписав суддя Лондона, включає в себе такі активи як приватний літак, човен і майно в Англії і Франції. В тому числі, під арешт потрапляє французька вілла Коломойського на території площею 1 га і 50 акрів землі в департаменті Верхня Савойя (Франція).

Крім Коломойського, арешт торкнувся Геннадія Боголюбова, Олександра Ярославського і Павла Овчаренка.

Суд заарештував кілька об'єктів нерухомості Боголюбова в Лондоні, у тому числі будинок, який знаходиться недалеко від воріт Букінгемського палацу. Вартість цього будинку оцінюється в більш ніж 4 млн фунтів ($5,7 млн).

Крім того, суд обмежив бізнесменам щотижневих витрати на проживання до 5000 фунтів ($7190).

Згадайте новину: Хоча керівником є Марк Роллінс фактично все в Укрнафті залишилось як треба Коломойському

Татнафта подала позов у травні 2008 року на підставі російсько-українського угоду про захист інвестицій, яку уклали ще в 1998 році, в зв'язку з захопленням Укртатнафти у жовтні 2007 року і експропріації акцій Татнафти в Укртатнафту.

Російська компанія виграла справу - суд в липні 2014 року зобов'язав Україну виплатити Татнафті компенсацію в розмірі $112 млн плюс відсотки.

Пізніше в Укртатнафті заявили про готовність компенсувати державі витрати, пов'язані з виплатами за рішенням суду.

Джерело:  Bloomberg.

Згадайте новину: Щось у лісі здохло: Суд арестовал акции Курченко на два миллиарда

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк действительно 15 марта провел встречу с украинским олигархом Игорем Коломойским.

Олигарх и премьер решали вопросы, связанные с управлением ПАО «Укрнафта». Кроме того, речь шла и о финансовой стабилизации компании в связи с падением мировых цен на нефть. Коломойсий и Яценюк поднимали и вопрос иска частных акционеров к государству о взыскании 5,5 млрд долларов.

В СМИ ранее появилась информация о том, что 15 марта, Коломойский, ныне проживающий в Женеве, прилетел в Киев. Кроме того, в феврале олигарх минимум дважды побывал в Украине. Во время своих визитов он встречался как с президентом Порошенко, так и с премьером Яценюком. При этом цель переговоров не озвучивалась.

Публичное акционерное общество (ПАО) «Татнефть» обратилась в международный суд с иском против ряда украинских бизнесменов по делу о поставках нефти на Кременчугский нефтеперерабатывающий завод (НПЗ).

Иск был подан ещё 23 марта. В деле фигурируют Игорь Коломойский, Геннадий Боголюбов, Александр Ярославский и Павел Овчаренко.

В компании отмечают, что в 2009 году эти бизнесмены мошенническим путем присвоили средства, которые причитались «Татнефти» за поставленную на Кременчугский НПЗ (АО «Укртатнафта») нефть.

Вспомните новость: Bloomberg: Лондонський суд заморозив активи Коломойського і трьох українських бізнесменів на суму $380 млн 

«Татнефть» в судебном порядке требует возместить ей 334 млн долл. ущерба и начисленные проценты.

Лондонский суд заморозил активы четырёх бизнесменов по иску Публичного акционерного общества (ПАО) «Татнефть» на сумму в 380 миллионов долларов Соединённых Штатов Америки (США).

Сообщается, что сумма замороженных активов Игоря Коломойского, Александра Ярославского, Геннадия Боголюбова и Павла Овчаренко составила 380 млн долл. В замороженные активы включили недвижимость во Франции и Англии, лодку и частный самолёт.

ПАО требует от бизнесменов 33 млн долл. и накопившиеся проценты.

Источник: Бизнес

1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення