Головна Блог ... Новини Реформи економіки: Бальцерович - представник Порошенко в Кабміні знає, що треба робити:) Реформи економіки: Бальцерович - представник Порош...

Реформи економіки: Бальцерович - представник Порошенко в Кабміні знає, що треба робити:)

Відключити рекламу
 - tn1_0_28285500_1462442106_572b187a45141.jpg

В Україні починається економічне зростання. І воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи, які підтримуватимуться не тільки урядом, а й парламентом. Йдеться про чотири головні реформи.

Згадайте новину: Інвест-банкір: Українські олігархи дуже сильно "здулися"

Про це заявив представник президента України в Кабінеті міністрів Лешек Бальцерович.

"У першу чергу, потрібно зміцнити фінансову стабільність. Це дуже важливо для людей. Дуже погано, коли є фіскальна криза. Потрібно багато зробити для того, щоб Держбюджет не змінювався по 50 разів на рік", - наголосив він і додав, що НБУ зробив велику роботу з очищення банківського сектора і з монетарної політики.

Згадайте новину:Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.

Друга реформа стосується зміцнення економічного зростання. "Це деолігархізація і позбавлення від будь-яких монополій. Я проти монополій, потрібна конкуренція. Також Україні потрібна комплексна дерегуляція. Вкрай важливий розвиток малого і середнього бізнесу. Це прискорить розвиток конкуренції, а співпраця з ЄС у цьому допоможе", - зазначив Бальцерович.

Третьою реформою польський реформатор назвав зміцнення законного держави. "Головне - боротьба з корупцією, яка передбачає реформу прокуратури і судів. Четверта сфера - розбудова держави. Децентралізацію потрібно проводити і далі", - резюмував Лешек Бальцерович.

«Починається економічне зростання, і воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи і якщо буде підтримка не тільки в уряді, але перш за все в парламенті», – заявив він.

Також він зазначив, що Україні вдалося уникнути бюджетної катастрофи.

«Завдяки політиці уряду і влади ви уникли катастрофи по бюджету. Вам загрожувала катастрофа по бюджету через вихідні установки. Я пам’ятаю, дефіцит був 10% валового продукту, він знизився на 3%. Звичайно, робота не закінчена, але ви подивіться на цю різницю », – сказав Бальцерович.

Він також зазначив, що Україна вже не залежить від імпорту газу від «Газпрому».

«Кілька років тому, наскільки я пам’ятаю, це було більше 40 млрд куб. м. Цього року – нуль. Це рекорд Європи з диверсифікації, ніякої іншої країни такої немає. По-друге, настає і прискорюється процес диверсифікації експорту, почасти через російські санкції, через більш тісні контакти з європейською спільнотою. Тепер найголовнішим партнером для України по експорту є Європа », – пояснив реформатор.

Джерело: Обозреватель

 • 1570

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1570

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст