19.11.2019 | Автор: AirLaw.Pro
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Проект AirLaw.Pro переможець у конкурсі HiiL Innovating Justice Challenge 2019

Проект AirLaw.Pro переможець у конкурсі HiiL Innovating Justice Challenge 2019 - 0_17119700_1574120714_5dd32d0a29d19.png

Осінь 2019 року дійсно стала «золотою порою» для команди AirLaw.Pro. В жовтні перемога в HiiL Innovating Justice Challenge 2019, в листопаді участь у Legal Startup Crash Test 23, і змагання за звання кращого старапу за версією Liga Zakon Awards.

Інформаційно-правовий ресурс «Протокол» поспілкувався з членами команди AirLaw.Pro та запитав про їх враження від перемоги в конкурсі від HiiL:

СТАРТАП: AirLaw.Pro - Мы помогаем пострадавшим пассажирам получить положенную компенсацию от авиакомпаний

«Начебто тільки вчора ми отримали запрошення на участь в Innovating Justice Challenge 2019, а вже сьогодні в нашому офісі розміщена просто неймовірна табличка з надписом – «Winner».

Так, це було декілька місяців хвилювань, підготовки та навчання. Велика кількість заявок на участь, але лише десять команд стали учасниками HiiL Innovating Justice Challenge 2019 та змагалися за звання № 1.

(стаття http://blog.1991.center/legaltechplease)

Шість тижнів чудових менторських сесій пролетіли зовсім непомітно. До нас завітали представники компаній, які тільки вчора були стартапами, а вже сьогодні про них говорять на декількох континентах (Axdraft, Avitar та інші).

Все це мотивувало нас молодих та зелених стартаперів зробити свій продукт ще краще, корисніше і ближче для нашого користувача.

Більше всього нас вразило те, що в світі сповненому бажання отримання матеріального прибутку, організатори найбільший акцент ставили на соціальну складову (social impact) кожного проекту. І ця позиція нам дуже імпонувала, тому ми зробили все, щоб продемонструвати наскільки велика соціальна складова в нашому проекті».

Читайте статтю: История YouControl — как построить IT-бизнес на госданных

Так хто ж такі AirLaw.Pro і чим вони займаються?

AirLaw.Pro - це команда експертів в галузі міжнародного повітряного права, а також профільні спеціалісти, які займаються виключно проблемами, що виникають у пасажирів авіарейсів під час повітряних подорожей.

Як зазначають члени команди, останнім часом в мережі з’явилося багато іноземних компаній, які захищають права пасажирів по всьому світу та намагаються вибороти компенсації встановлені положеннями Регламенту ЄС 261/2004.

Однак, на цьому можна поставити крапку, так як інші питання вони не вирішують, і пасажири вимушені захищати свої права самостійно, або звертатися до адвокатів, яким не відомі ні спеціальне законодавство, ні міжнародні договори.

Читайте статтю: Monitor.Estate – безпечне придбання нерухомості в Україні

То ж виникає цілком логічне запитання, чому саме експертам AirLaw.Pro варто довірити тягар боротьби за свої права з авіакомпанією?

Відповідь на це питання криється в самій назві - AirLaw.Pro.

Це професіонали в галузі повітряного права з великим досвідом роботи, а тому вони добре знають, як захистити права пасажира, якщо рейс було затримано або скасовано, багаж пошкоджено, затримано або втрачено. Також, вони допомагають отримати компенсацію, якщо частина речей «чудовим чином» зникла з багажу, або якщо пасажира чемно попросили «почекати» наступний рейс в стороні, бо не вистачило місця в літаку.

На даний час AirLaw.Pro надає підтримку пасажирам через власний однойменний сайт, соціальні мережі Facebook та Instagram, надаючи безкоштовні консультації постраждалим пасажирам, і допомагаючи отримати фінансові компенсації від авіакомпаній. Для пасажира це просто, безпечно та швидко. Більш того, команда працює на результат і не бере зі своїх клієнтів жодних передплат.

І це тільки початок, так як в команди AirLaw.Pro більш амбітні плани, які вони активно реалізовують, але про них ми напишемо пізніше.

Наразі, члени команди бажають всім пасажирам літати без будь-яких пригод та перешкод, але якщо щось станеться, не забувайте, що тепер ви знаєте про AirLaw.Pro.

То ж побажаємо їм успіху, в цій нелегкій боротьбі за права авіапасажирів України.

Джерело: юридичний ресурс Протокол

Читайте статтю: Стартап Legal Nodes стал победителем конкурса инновационных идей на Львов IT Arena

241
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
ЕСПЧ