22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про зовнішню трудову міграцію Стаття 14. Реінтеграція в суспільство трудових мігрантів Стаття 14. Реінтеграція в суспільство трудових міг...

Стаття 14. Реінтеграція в суспільство трудових мігрантів

Про зовнішню трудову міграцію (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Держава сприяє реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їхніх сімей шляхом здійснення комплексу соціальних, правових, економічних та інших заходів, передбачених законодавством.

2. Відповідальним за реінтеграцію трудових мігрантів є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері праці, зайнятості населення та трудової міграції.

{Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 341-IX від 05.12.2019 }

3. Центральні та місцеві органи виконавчої влади у межах своїх повноважень сприяють реінтеграції трудових мігрантів, які виявили намір повернутися або повернулися в Україну.

4. Для надання трудовим мігрантам можливості ознайомитися до їх повернення з держави перебування з умовами повернення на запит заінтересованої особи надається інформація про:

1) можливості та умови працевлаштування в Україні;

2) допомогу, що надається для економічної реінтеграції;

3) збереження прав, набутих за кордоном у сфері соціального забезпечення;

4) загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

5) заходи, яких необхідно вжити для полегшення пошуку житла;

6) встановлення еквівалентності професійних кваліфікацій, отриманих за кордоном, а також про будь-які іспити, які необхідно скласти для забезпечення їх офіційного визнання;

7) встановлення еквівалентності освітніх кваліфікацій для надання дітям трудових мігрантів можливості бути прийнятими до школи в той самий клас, який вони відвідували в державі перебування.

Предыдущая

14/20

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст