Главная Сервисы для юристов ... Законы Про засади державної регіональної політики Стаття 8. Державна стратегія регіонального розвитку України Стаття 8. Державна стратегія регіонального розвитк...

Стаття 8. Державна стратегія регіонального розвитку України

Про засади державної регіональної політики (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 313

  Просмотров

 • 313

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Державна стратегія регіонального розвитку України розробляється на період сім років та затверджується Кабінетом Міністрів України.

  2. Розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України забезпечує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної регіональної політики, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  3. Державна стратегія регіонального розвитку України визначає:

  1) тенденції та основні проблеми соціально-економічного розвитку регіонів;

  2) пріоритети державної регіональної політики на відповідний період;

  3) функціональні типи територій;

  4) стратегічні цілі і напрями регіонального розвитку та міжрегіонального співробітництва;

  5) оперативні цілі, що забезпечать досягнення стратегічних цілей;

  6) основні завдання, етапи та механізми їх реалізації;

  7) систему моніторингу та оцінки результативності реалізації Державної стратегії регіонального розвитку України.

  {Частина третя статті 8 в редакції Закону № 2389-IX від 09.07.2022 }

  4. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної регіональної політики, з метою врахування у Державній стратегії регіонального розвитку України інтересів суб’єктів державної регіональної політики:

  1) повідомляє через медіа про початок роботи над проектом Державної стратегії регіонального розвитку України та визначає для суб’єктів державної регіональної політики термін і форму подання пропозицій;

  2) проводить (за необхідності) консультації з суб’єктами державної регіональної політики для узгодження позицій;

  3) оприлюднює звіт про результати розгляду пропозицій суб’єктів державної регіональної політики до проекту Державної стратегії регіонального розвитку України.

  {Частина четверта статті 8 в редакції Закону № 2389-IX від 09.07.2022 }

  5. Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку України здійснюється у два етапи шляхом розроблення та виконання Плану заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку України.

  6. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної регіональної політики, здійснює моніторинг реалізації Державної стратегії регіонального розвитку України та в разі необхідності подає до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо коригування її завдань та заходів.

  {Частина шоста статті 8 в редакції Закону № 2389-IX від 09.07.2022 }

  7. Після закінчення періоду дії Державної стратегії регіонального розвитку України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної регіональної політики, готує підсумковий звіт про її виконання.

  8. Підготовка проекту Державної стратегії регіонального розвитку України на наступний період розпочинається не пізніш як за вісімнадцять місяців до закінчення дії чинної стратегії. Державна стратегія регіонального розвитку України на наступний період затверджується не пізніш як за шість місяців до закінчення дії чинної стратегії.

  {Статтю 8 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 2389-IX від 09.07.2022 }

  Предыдущая

  8/30

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст