Главная Сервисы для юристов ... Законы Про засади державної регіональної політики Стаття 18. Міжвідомча координаційна комісія з питань регіонального розвитку Стаття 18. Міжвідомча координаційна комісія з пита...

Стаття 18. Міжвідомча координаційна комісія з питань регіонального розвитку

Про засади державної регіональної політики (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 238

  Просмотров

 • 238

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Міжвідомча координаційна комісія з питань регіонального розвитку може утворюватися Кабінетом Міністрів України як тимчасовий консультативно-дорадчий орган з метою забезпечення координації діяльності органів виконавчої влади із обов’язковим залученням органів місцевого самоврядування до формування та реалізації державної регіональної політики, а також до узгодження галузевих прогнозів розвитку регіонів із стратегічними завданнями державної регіональної політики.

  2. Завдання, порядок роботи та склад Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку визначаються Кабінетом Міністрів України.

  Предыдущая

  21/30

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст