Главная Сервисы для юристов ... Законы Про засади державної регіональної політики Стаття 4. Об’єкти та суб’єкти державної регіональної політики Стаття 4. Об’єкти та суб’єкти державної регіональн...

Стаття 4. Об’єкти та суб’єкти державної регіональної політики

Про засади державної регіональної політики (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 355

  Просмотров

 • 355

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Об’єктами державної регіональної політики є регіони, макрорегіони, мікрорегіони.

  Об’єктами державної регіональної політики можуть бути групи регіонів (або їх частин), територіальні громади, визначені за критеріями та в порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

  2. Суб’єктами державної регіональної політики є Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, органи влади Автономної Республіки Крим, центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи.

  У розробленні та забезпеченні реалізації державної регіональної політики беруть участь асоціації органів місцевого самоврядування та їх добровільні об’єднання, агенції регіонального розвитку, створені відповідно до цього Закону, громадські об’єднання, юридичні та фізичні особи.

  {Стаття 4 в редакції Закону № 2389-IX від 09.07.2022 }

  Предыдущая

  4/30

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст