Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту Стаття 3. Мова провадження в антисубсидиційних розслідуваннях Стаття 3. Мова провадження в антисубсидиційних роз...

Стаття 3. Мова провадження в антисубсидиційних розслідуваннях

Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Провадження в антисубсидиційних розслідуваннях відповідно до цього Закону здійснюється державною мовою України.

2. Відомості, письмові докази та інша інформація, подані Міністерству, центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, або Міжвідомчій комісії з міжнародної торгівлі (далі - Комісія) відповідно до цього Закону, враховуються ними в процесі антисубсидиційного розслідування за умови їх викладення державною мовою України.

{Частина друга статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 406-VII від 04.07.2013 }

{Стаття 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 440-IX від 14.01.2020 }

Предыдущая

3/31

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст