Главная Сервисы для юристов ... Законы Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 14. Розроблення та затвердження схем планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів Стаття 14. Розроблення та затвердження схем планув...

Стаття 14. Розроблення та затвердження схем планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів

Про регулювання містобудівної діяльності (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 243

  Просмотров

 • 243

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Рішення про розроблення схем планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів або про внесення змін до них чи окремих їх розділів приймає Верховна Рада Автономної Республіки Крим, відповідна обласна або районна рада.

  {Частина перша статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5496-VI від 20.11.2012 }

  2. Організація розроблення та внесення змін до схем планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів здійснюється відповідно Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними та районними державними адміністраціями.

  {Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5496-VI від 20.11.2012 }

  3. Замовником схем планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів є Верховна Рада Автономної Республіки Крим, відповідні обласні та районні ради.

  4. Схеми планування території Автономної Республіки Крим, областей та районів затверджуються рішенням відповідних рад за умови здійснення стратегічної екологічної оцінки та отримання позитивного висновку державної експертизи.

  {Частина четверта статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2354-VIII від 20.03.2018 }

  5. Склад, зміст, порядок розроблення містобудівної документації на регіональному рівні визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

  Містобудівна документація на регіональному рівні містить розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту. Затвердження містобудівної документації на регіональному рівні за відсутності такого розділу забороняється.

  {Частину п'яту статті 14 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2486-IX від 29.07.2022 }

  Предыдущая

  14/60

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст