Главная Сервисы для юристов ... Законы Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я Стаття 20. Поняття реабілітації у сфері охорони здоров’я Стаття 20. Поняття реабілітації у сфері охорони зд...

Стаття 20. Поняття реабілітації у сфері охорони здоров’я

Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 399

  Просмотров

 • 399

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Реабілітація у сфері охорони здоров’я - це комплекс заходів, що здійснюють фахівці з реабілітації, які працюють в реабілітаційних закладах, відділеннях, підрозділах, а також у територіальних громадах, у складі мультидисциплінарної реабілітаційної команди або самостійно, надають реабілітаційну допомогу особі з обмеженнями повсякденного функціонування (або такій, у якої можуть виникнути обмеження повсякденного функціонування) з метою досягнення та підтримання оптимального рівня функціонування та якості життя у її середовищі.

  Предыдущая

  20/31

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст