Главная Сервисы для юристов ... Законы Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України Стаття 1. Право громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну Стаття 1. Право громадян України на виїзд з Україн...

Стаття 1. Право громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну

Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 423

  Просмотров

 • 423

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Громадянин України має право виїхати з України, крім випадків, передбачених цим Законом, та в'їхати в Україну.

  На громадян України, які звернулися з клопотанням про виїзд з України, поширюються усі положення чинного законодавства, вони користуються всіма правами і несуть встановлені законом обов'язки. За громадянами України зберігаються на її території майно, кошти, цінні папери та інші цінності, що належать їм на праві приватної власності. Будь-яке обмеження їх громадянських, політичних, соціальних, економічних та інших прав не допускається.

  Порядок в'їзду до іноземної держави регулюється законодавством відповідної держави.

  Громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в'їзд в Україну.

  1/13

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст