Главная Сервисы для юристов ... Законы Про платіжні послуги Стаття 65. Особливості функціонування платіжного рахунку Стаття 65. Особливості функціонування платіжного р...

Стаття 65. Особливості функціонування платіжного рахунку

Про платіжні послуги (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 470

  Просмотров

 • 470

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Небанківські надавачі платіжних послуг мають право відкривати платіжні рахунки своїм користувачам виключно для виконання платіжних операцій. Забороняється використання платіжних рахунків для залучення вкладів (депозитів) або надання фінансової послуги щодо залучення коштів із зобов’язанням їх повернення.

  {Частина перша статті 65 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2888-IX від 12.01.2023 }

  2. Небанківським надавачам платіжних послуг забороняється нараховувати проценти на залишок коштів на платіжному рахунку користувача.

  {Частина друга статті 65 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2888-IX від 12.01.2023 }

  {Частину третю статті 65 виключено на підставі Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  4. Небанківські надавачі платіжних послуг забезпечують збереження коштів користувачів, що знаходяться на платіжних рахунках, відповідно до вимог цього Закону.

  {Частина четверта статті 65 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2888-IX від 12.01.2023 }

  5. На кошти користувачів, що знаходяться на платіжних рахунках, не поширюються гарантії, встановлені Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

  6. Користувачу, на ім’я якого відкритий платіжний рахунок, забезпечується надання таких послуг щодо його платіжного рахунку:

  1) зарахування коштів на платіжний рахунок;

  2) видача готівкових коштів із платіжного рахунку;

  3) виконання платіжних операцій.

  Предыдущая

  83/111

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст