Главная Сервисы для юристов ... Законы Про платіжні послуги Стаття 23. Обов’язок щодо належної перевірки користувача Стаття 23. Обов’язок щодо належної перевірки корис...

Стаття 23. Обов’язок щодо належної перевірки користувача

Про платіжні послуги (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 565

  Просмотров

 • 565

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Надавачі платіжних послуг, визначені в пункті 9 частини першої статті 10 цього Закону, зобов’язані здійснювати ідентифікацію та верифікацію користувачів відповідно до вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

  {Частина перша статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2888-IX від 12.01.2023 }

  {Частину другу статті 23 виключено на підставі Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  Предыдущая

  41/111

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст